PIETEIKŠANĀS JAUNIEŠIEM projektā "JUP: jaunietis - pašvaldība - uzņēmējs"
Sveiks, Tukuma novada jaunieti!

Tev ir lieliska iespēja apgūt praktisku pieredzi kādā no Tukuma novada uzņēmumiem un, ja Tev un uzņēmumam izveidosies abpusēja sadarbība, Tev var rasties iespēja strādāt algotu darbu uzņēmumā vienu vai vairākus vasaras mēnešus.

Kā tas viss norisināsies?

PIETEIKŠANĀS:
Līdz 14.oktobrim jaunieši piesakās projektam. Līdz 18.oktobrim Tu saņemsi ziņu, vai esi apstiprināts dalībai projektā. Plānots, ka projektā piedalīsies 20 Tukuma novada jaunieši vecumā no 16 līdz 19 gadiem.

SAGATAVOŠANĀS:
30. oktobrī, 6., 13. novembrī un 4. decembrī no plkst.16.00 līdz 19.30 Tukuma ledushalles konferenču zālē notiks sagatvošanās nodarbības.

Nodarbību tēmas:
30. oktobrī: Sevis izzināšana: ko es vēlos, kas man ir svarīgi, mana motivācija
6. novembrī: Darbs komandā: sadarbība, komunikācija, atbildības uzņemšanās, atbildības dalīšana, pašiniciatīva
13.novembrī: Uzņēmuma vide, ētika, darbības principi
4.decembrī: Konfliktu un problēmsituāciju risināšana. Iepazīšanās ar mentoriem. Mentoru loma un atbalsts projekta laikā.

Svarīgi!!!! Piesakoties projektam ņem vērā, ka Tev jāapmeklē visas nodarbības. Ja Tu dzīvo ārpus Tukuma, mēs plānosim, kā nodrošināt Tev transportu vai sabiedriskā transporta izmaksu segšanu uz nodarbībām.

PRAKTISKĀ DARBOŠANĀS UZŅĒMUMOS:
2019. g. janvāra - maijam jaunieši praktiski darbosies uzņēmumos.Praktiskā darbošanās ietver - jauniešu iepazīstināšanu ar uzņēmumu, tā vidi, darbinieku ēnošana, pieredzes nodošana jaunietim, instruktāžas sniegšana dažādu uzdevumu veikšanā, dažādu praktisko uzdevumu veikšana (praktizēšanās).

!!! Ņem vērā, ka darbošanās uzņēmumā notiks pēc stundām vai sestdienās, atkarībā no tā, kā Tu vienosies ar uzņēmumu. Tie var arī nebūt visi mēneši no janvāra līdz maijam, bet gan 2 - 4 mēneši šajā posmā, atkarībā no uzņēmuma kurā Tu darbosies. Aptuvenais stundu skaits mēnesī ko Tu pavadīsi uzņēmumā būs 15 stundas.

Šajā posmā jauniešiem būs arī paredzēts izvērtēšanas pasākums un mentoru atbalsts.

NOSLĒGUMS
2019. gada maija beigās plānots noslēguma pasākums, kurā visas projektā iesaistītās puses izvērtēs projektu un sniegs ieteikumus turpmākai šāda veida iniciatīvai pašvaldībā.

DARBS VASARĀ:
Ja Tev un uzņēmumam izveidosies abpusēja sadarbība, Tev var rasties iespēja strādāt algotu darbu uzņēmumā vienu vai vairākus vasaras mēnešus.

PAR PROJEKTU:
Projektu "JUP: jaunietis - uzņēmējs - pašvaldība: īsteno Tukuma novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma novada Domi.

PROJEKTA MĒRĶIS IR UZSĀKT UN VEICINĀT DIALOGU STARP UZŅĒMĒJIEM UN PAŠVALDĪBU, LAI SNIEGTU IESPĒJU JAUNIEŠIEM VECUMĀ NO 16 - 19 GADIEM (SKOLĒNIEM) IEGŪT PRAKTISKĀS IEMAŅAS UN ZINĀŠANAS UZŅĒMUMU VIDĒ, AR MĒRĶI STRĀDĀT VASARAS PERIODĀ, kā arī lai palīdzētu jaunietim gūt priekšstatu par dažādām profesijām un izvēlēties tālāko izglītību un nākotnes profesiju.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Kontaktpersonas:

Ieva Upesleja, tālr.: 29255774, e-pasts: ieva.upesleja@tukums.lv
Artūrs Doveiks, tālr.: 26197340, e-pasts: arturs.doveiks@tukums.lv

Vārds, uzvārds: *
Your answer
Vecums (datums/mēnesis/gads): *
Your answer
Tavs kontaktālrunis: *
Your answer
Tava e-pasta adrese: *
Your answer
Tava dzīvesvieta (nav nepieciešams minēt precīzu adresi, bet vietu Tukums vai konkrēts pagasts): *
Your answer
Skola un klase kurā Tu mācies: *
Your answer
Kādi ir Tavi mīļākie mācību priekšmeti? *
Your answer
Ar ko Tu nodarbojies brīvajā laikā? Kādas ir Tavas intereses un hobiji? *
Your answer
Kādas īpašības Tev piemīt? *
Your answer
Ko Tu sagaidi no projekta? *
Your answer
Atzīmē, kādā jomā Tu vēlētos darboties (var atzīmēt vairākas izvēles): *
Required
Vai Tev būs nepieciešams sabiedriskā transporta izdevumu apmaksa dalībai projekta aktivitātēs? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service