Střední ScioŠkola v Olomouci
Vážení rodiče, vážení studenti,

aktuálně zvažujeme do budoucna (nejdříve však v září 2024) vznik Střední ScioŠkoly v Olomouci. Doplní tak případně síť našich 14 základních škol a tří již plně fungujících středních škol (Praha, Brno a Expediční střední).

Vyplněním tohoto krátkého dotazníku nám velmi pomůžete při dalším plánování vzniku školy.

ScioŠkoly mají prvky svobodného vzdělávání. Staví na kompetencích, o nichž si myslíme, že budou nezbytné pro budoucnost. Učíme děti a studenty převzít do svých rukou zodpovědnost za své učení, za svou budoucnost i za okolní svět.

Pokud by se nám podařilo najít vhodné prostory a zapsat školu do rejstříku škol MŠMT, přijímala by v prvním roce vzniku studenty do 1. - 3. ročníku. Maximální kapacita školy by byla 150 studentů. Pokud nám zanecháte kontakt, budeme vás o případném vzniku školy informovat.

Koncept školy by byl podobný konceptu pražské střední ScioŠkoly, která funguje již 5. rokem.  Informace lze tedy čerpat na webu https://stredni.scioskola.cz/ nebo na jejím Facebooku https://www.facebook.com/stredniscioskola
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Znáte ScioŠkoly a jejich koncept?
Clear selection
Uvítali byste možnost studia na střední ScioŠkole v Olomouci, kdyby byla taková možnost?
Clear selection
Odkud jste?
Clear selection
Kdyby škola zahájila výuku od září 2024, jaký ročník by vás zajímal? (pokud by škola vznikla, přijímala by studenty do 1. - 3. ročníku)
Naše školné vyplývá z nákladů na provoz školy. Jaká maximální měsíční výše školného by pro Vás byla v tuto chvíli přijatelná? (hradí se 10 měsíců v roce)
Clear selection
Chcete nám něco vzkázat nebo se na něco zeptat?
Dotazník vyplnil/a
Clear selection
Pokud nám napíšete email, budeme Vás informovat o vzniku střední ScioŠkoly v Olomouci.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje poskytnuté v tomto dotazníku jsou zpracovávány za účelem zjištění zájmu o zřízení střední ScioŠkoly v Olomouci. Správcem osobních údajů je společnost www.scio.cz, s.r.o., IČ: 27156125, se sídlem Pobřežní 34, Praha 8, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka 100551. Dále také jen Správce nebo společnost Scio. Správce při zpracování osobních údajů dodržuje povinnosti stanovené právními předpisy, zejména zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a obecným nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR). Veškeré podrobnosti o zpracování osobních údajů naleznete zde: https://scio.cz/osobni-udaje/
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio. Report Abuse