Wybierz jaką chcesz nagrodę :)
Dziękuję, że zdecydowałaś / zdecydowałeś się założyć lokatę w Meritum Bank za pośrednictwem mojego bloga. Zarabianie m.in. na afiliacji daje mojej rodzinie stabilność finansową, a to pozwala w niezakłócony sposób skupić się na realizacji kolejnych fajnych przedsięwzięć dla Czytelników bloga.

W tej prostej ankiecie chcę się przede wszystkim dowiedzieć, które z zaproponowanych 25 nagród dodatkowych Cię interesują.

Ale chcę się dowiedzieć także czegoś więcej :) Przyjmij założenie, że stałem się osobą na tyle "widoczną" dla polskiego sektora finansowego, że mogę spróbować załatwić tam coś dla nas wszystkich. Przykładowo: uwiera mnie teraz to, że banki oferują promocyjne lokaty z bonusami tylko nowym klientom i tylko na relatywni niskie kwoty (czytaj: lokata do 10 000 zł). Mam taki pomysł żeby jeden z dużych i stabilnych banków przekonać do stworzenia produktu dobrze dopasowanego do potrzeb Czytelników mojego bloga. Chcę się jednak od Ciebie dowiedzieć, jakiego typu lokata Cię interesuje. Co powinna ona oferować byś była / był nią zainteresowany?

Może jestem naiwny, ale wierzę, że mi się uda "wywalczyć" taki produkt. Może nie za miesiąc, ale jest to tylko kwestią czasu i determinacji. To, że stanowimy razem dużą grupę klientów banków - to już wiadomo. Kilka tysięcy osób założyło już różnego rodzaju lokaty / konta za pośrednictwem mojego bloga. Jeśli pomożecie mi określić zasady takiej lokaty, to będzie mi dużo łatwiej negocjować jej parametry. W końcu nie będę mówił ja sam lecz kilkaset bądź kilka tysięcy osób. A rezultaty takiej ankiety, to mocna karta przetargowa w moim ręku.

Liczę, że pomożecie, ale nawet jeśli nie, to i tak mam Wam do rozdania 25 nagród :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Wpisz swój adres e-mail - ten sam, który podałeś w formularzu Comperia przy zakładaniu lokaty w Meritum Bank.
Zgody na przetwarzanie danych *
Prawo w tym kraju wymaga ode mnie zbierania Waszych zgód na przetwarzanie Waszych danych żebym mógł Wam wręczyć nagrody lub sprawdzić krzyżowo z Comperią, czy rzeczywiście założyliście lokaty w Meritum Bank. Jeśli chcecie wziąć udział w moim konkursie, to niestety musicie te zgody wyrazić. Poniżej dokładnie opisują o co chodzi. Dla jasności: nie udostępnię Waszych danym żadnym bankom itp. - wyniki ankiety wykorzystam tylko na potrzeby rozmów z bankami o zasadności stworzenia dedykowanego produktu dla nas wszystkich (ale bez podawania danych osobowych!).
Required
Wybierz nagrodę
Być może nie chcesz otrzymać, którejś z zaproponowanych przeze mnie nagród. Jeśli miałabyś / miałbyś wygrać, to którą nagrodę chciałabyś / chciałbyś otrzymać? Zaznacz wszystkie, które zaakceptujesz :)
Lokata marzeń
Pofantazjujmy: załóżmy, że mogę dla Ciebie zorganizować lokatę marzeń. Dobre oprocentowanie, fajne bonusy. Podpowiedz mi proszę parametry takiej lokaty żebym wiedział, o co powinienem walczyć w bankach. Potraktuj to proszę poważnie i konkretnie. Ile byłabyś / byłbyś skłonny ulokować na takiej dobrej lokacie?
Kwota Twojej lokaty
Jaką kwotę chciałabyś / chciałbyś ulokować na takiej lokacie?
Lokata od...
Podaj od jakiej kwoty powinna być według Ciebie dostępna ta lokata (np. 1000 zł).
Lokata do...
Podaj górny przedział widełek lokaty - jaka powinna być maksymalna kwota lokaty? Większość dobrych lokat jest obecnie do 10 000 zł / 20 000 zł, ale ja myślę o "zbudowaniu" produktu także dla zasobniejszych portfeli, np. setek tysięcy złotych. Jaki limit jest według Ciebie racjonalny?
Okres lokaty
Na jaki czas powinna być lokata? Wybierz jeden okres, który najbardziej Cię interesuje. Świadomie ograniczam wybór do jednego, aby poznać Twoją prawdziwą preferencję (chociaż wiem, że czasami chcemy na 3 miesiące, czasami na 6,  czasami na 12).
Komentarz do lokaty
Czego jeszcze wymagałabyś / wymagałbyś od idealnej lokaty? Napisz proszę wszystko co przychodzi Ci do głowy - a moja w tym głowa żeby wynegocjować najwięcej jak się da :)
Inne produkty?
Jeśli masz pomysły na inne produkty czy działania, które powinienem zbudować / zrealizować z partnerami z sektora finansowego, to wymień je poniżej. Szczerze: wcale mi się nie chce ich robić, ale z drugiej strony szkoda byłoby marnować potencjał bloga. Jeśli można zbudować taką "grupę zakupową", to może się okazać, że wspólnie będziemy mieli całkiem spory wpływ na banki. Czy potrafisz sobie wyobrazić, np. 5000 osób migrujące jednocześnie z banku A do banku B dlatego, że B zaczął oferować wystarczająco dobre usługi? Mi się takie rzeczy zaczynają śnić po nocach :) I zamierzam się przynajmniej przymierzyć do realizacji tego zwariowanego pomysłu ;-)
A teraz o blogu
Ogólny komentarz
Czy jest coś czym chcesz się ze mną podzielić, co powinienem poprawić, zmienić, aby mój blog był dla Ciebie jeszcze bardziej przydatny? Każda uwaga jest dla mnie bardzo cenna. Napisz także proszę, czy podobają Ci się tego typu promocje i co sądzisz o wzbogacaniu ich o takie dodatkowe nagrody? Może masz jakieś życzenie, które mógłbym spełnić (nie twierdzę, że spełnię, ale kto wie)? Bardzo Cię proszę o parę słów. A jeśli wszystko jest OK, to także mi to napisz proszę :) Czerpię siłę z Waszego zadowolenia :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse