Formularz rejestracyjny - kurs T4 dla medyków - Travel, Trauma, Tropics, Tactics
Kurs adresowany jest do lekarzy wszystkich specjalności, położnych lekarzy, pielegniarek i pielęgniarzy i położnych, ratowników medycznych, którzy chcą podwyższać swoje kompetencje w dziedzinie medycyjny ekstremalnej i medycyny podróży.

O rejestracji na kurs decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą do 1 grudnia br.

Kurs odbędzie się w dniach 21-22 grudnia br., a w przeddzień, w piątek 20 grudnia o godz. 17.30 zapraszamy wszystkich uczestników na spotkanie ze specjalistami Polskiej Misji Medycznej, którzy zabezpieczają medycznie misje humanitarne i rozwojowe. Powiedzą o tym, jak T4 sprawdza się w praktyce. Spotkanie odbędzie się w Klubie Piękny Pies na Placu Wolnica 9 w Krakowie. Zapraszamy!
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Zawód *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Telefon *
Your answer
Dane do faktury
Your answer
Dieta
Wezmę udział w spotkaniu networkingowym z medykami Polskiej Misji Medycznej 20.12.2019 o godzinie 17:30 *
Required
Skąd się dowiedziałaś / dowiedziałeś o kursie? *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z rejestracją na kurs T4 . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rejestracji. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna, ul. Rejtana 2, 30-510 Kraków w celu organizacji kursu T4 i przesyłania informacji na ten temat. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy