Дитячий антилекторій "Парку корупції": 16-17 червня
Заповнюючи цю форму, ви реєструєтеся на події дитячого антилекторію “Парку корупції” – першого в Україні інтерактивного проекту про корупцію та боротьбу з нею.

Події відбуватимуться 9 та 10 червня на території "Парку корупції", що розташований у Національному ботанічному саду ім. Гришка в Києві за адресою: вул. Тимірязєвська, 1.

Вхід до "Парку" вільний, необхідно придбати лише вхідний квиток до ботанічного саду.

Події цих вихідних:

Ігрове розслідування
Стати спецагентом НАБУ, викрити факт корупції, зібрати докази та довести справу до Антикорупційного суду — все це зможуть зробити юні учасники під час ігрового розслідування на території “Парку”. Діти не тільки активно проведуть час на свіжому повітрі, а й дізнаються, як працюють антикорупційні органи та як вони особисто можуть протидіяти корупції.
Проводить: Світлана Оліфіра, прес-секретар Національного антикорупційного бюро України, та Сергій Деркач, експерт із питань боротьби з корупцією
Дата: 16 червня, 13:00-14:00
Для дітей віком 11-16 років

Корупційні казки для дітей та дорослих з Сашком Лірником
Інтерактивні оповідки і легенди, в яких відвідувачі стануть артистами і побачать, як Язикатий Іванко бореться зі злодійським економом і перемагає клятого корупціонера.
Дата: 16 червня 16.00 - 17.00
Для дорослих та дітей віком від 8 років

Lego-сторітелінг та створення коміксу на тему корупції
Перед дітьми стоятиме задача придумати історію, у якій порушується проблема корупції. Як результат учасники воркшопу створять комікс, попередньо зробивши декорації та персонажів за допомогою Lego.
Дата: 17 червня, 12:00 – 13:00
Для дітей віком 6-13 років

Форум-театр на основі казки «Піноккіо»
На основі уривку з казки «Піноккіо», у якому ілюструється хабарництво, діти створять свій власний сценарій і розіграють перед глядачами двічі. Під час другого показу будь-хто з глядацького залу може втрутитися, замінити того чи іншого персонажа і програти історію за іншим сценарієм. Рольова гра розвиває творчі навички, вміння працювати у команді та імпровізувати. У кінці запланована дискусія між усіма учасниками дійства.
Дата: 16 червня, 14:30, день 1-ий та 17 червня, 14:00, день 2-ий
Для дітей віком 13-16 років

Ім'я та прізвище *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Вкажіть вік вашої дитини *
Ці знання необхідні нам, щоб спікер міг якнайкраще підготуватись до спілкування з дітьми.
Your answer
На яку подію ви реєструєтесь? *
Можна обрати декілька варіантів
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy