Formularz zgłoszeniowy - Noc 1001 Baśni - 26 maja 2018
Przed nami kolejna Noc 1001 Baśni. Spotkanie wyjątkowe, bo tego dnia opowiadać może każdy. Zapraszamy doświadczonych bajarzy, opowiadaczy, tych, którzy na co dzień pracują głosem. Zapraszamy tych, którzy nigdy nie występowali publicznie i tych, którzy wstydzą się świateł jupiterów. Zapraszamy tych, którzy kochają baśnie i zapraszamy tych, którzy dopiero przekonują się do tego, że opowiadać może każdy. Zapraszamy Ciebie, bo Twoja opowieść na pewno nas zauroczy!

Prosimy Cię o przygotowanie opowieści która będzie trwała do 12 minut oraz o przestrzeganie limitu czasu.

Noc 1001 Baśni jest wydarzeniem charytatywny i przy tej odsłonie Nocy 1001 Baśni prosimy także Was bajarzy i bajarki o wpłatę 10 zł. Można wrzucić do skrzynki kiedy przyjdziecie, ufamy Wam :)

Imię i nazwisko *
Your answer
Twój numer telefonu *
Your answer
Twój adres mailowy *
Your answer
Tytuł baśni *
Your answer
Krótki opis baśni *
Chcemy ułożyć występy tematycznie. Twój opis baśni na choćby 3 zdania bardzo by nam w tym pomógł.
Your answer
Baśń, którą opowiem, jest: *
Czy odbiorcami baśni mogą być dzieci? *
Podczas pierwszych dwóch części na sali na pewno będą rodzice z dziećmi. Chcemy zagwarantować im, że pojawią się wtedy opowieści odpowiednie dla uszu młodych słuchaczy.
Kiedy przyjdę do CK ZAMEK zaraz wrzucę 10 zł do skrzynki z biletami, by mieć swój udział w czymś dobrym, co razem możemy zrobić! *
Bardzo się cieszę, że będę opowiadał/opowiadała na Nocy 1001 Baśni. Wiem, że mam darmowy wstęp i że w garderobie będą na mnie czekały napoje i ciacho. W razie wszelkich wątpliwości i pytań, albo kiedy nie będę mógł przyjechać na Noc 1001 Baśni, będę dzwonił/dzwoniła do Martyny z Baśnie Właśnie na numer 508-182-325, albo napiszę maila na basnie@basniewlasnie.org.pl.
Wolne wnioski
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service