PŘEDVÁDĚCÍ AKCE VTX A8
Plánuji se zúčastnit předváděčky nového VTX systému od JBL Professional. Obě předváděcí akce se uskuteční pod širým nebem. 14. 5. 2019 od 11:00 v Praze na adrese Mezi vodami 23 (v těsné blízkosti prodejny Kytary.cz) a 21. 5. 2019 od 11:00 v Dolním Benešově na adrese Hlučínská 680 (v těsné blízkosti klubu Kravín).

Co přesně Vás čeká? Po krátkém teoretickém úvodu si demonstrujeme možnosti systému jak na živé, tak reprodukované hudbě, takže si určitě nezapomeňte vzít své referenční nahrávky. Předvedeme si rigging a jeho specifika u beden řady VTX A a hlavně si také ukážeme, proč je nový systém věšení tak jednoduchý, bezpečný a rychlý - zkrátka, v čem je inovativní. A v neposlední řadě, prostor bude i na Vaše individuální dotazy a jiné požadavky.

A v neposlední řadě, prostor bude i na Vaše individuální dotazy a jiné požadavky, kterým se budeme rádi věnovat buď my, nebo softwarový inženýr Ed Jackson. Ed má bohaté zkušenosti (jako součást technického týmu spolupracoval mimo jiné s Eminemem, Kiss či The Prodigy) a bude vás společně s námi celou akcí provázet. Naše pozvání přijal i zástupce společnosti Harman Olaide Kehinde, který jistě rád zodpoví Vaše případné obecnější dotazy týkající se směřování firmy.    

Jak už bylo řečeno - jste-li zvukovými fajnšmekry, určitě byste si tuto akci neměli nechat ujít. Nemusíte zrovna plánovat koupi nového systému, přijďte si rozšířit své obzory a prohodit pár slov s kolegy z branže. A jako obvykle, určitě pro Vás budeme mít nachystáno i něco drobného k zakousnutí ..;)

Pro více info mě kontaktujte na adrese hana.rymesova@audiomaster.cz, příp. na tel. č. 602 640 005.

Email address *
Jakého termínu se zúčastníte? *
Required
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Organizace, adresa
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Spoluúčast
Rádi byste s sebou přivedli svého hosta? Žádný problém, jen nám o tom dejte vědět :)
Your answer
Připomínky
Máte na srdci něco, co byste nám rádi sdělili? Řekněte nám o tom!
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service