Fotokonkurss Sügis Järvamaal
Fotokonkurss viiakse läbi eesmärgil tekitada Järvamaa Fotopank, so pildikogu, mida saab kasutada välireklaamide, trükiste, esitluste ja muude materjalide koostamisel. Oma piirkonda saab pildi abil kirjeldada mitmeti – loodus, arhitektuur, inimesed, olme, toit ja muu emotsioon. Fotopanga omanikuks on SA Järvamaa Arenduskeskus.
Vaata lähemalt: https://japnet.ee/wp-content/uploads/20-03-Fotopank-fotokonkursi-juhend.pdf

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Fotokonkursi juhendist:
Fotod peavad olema tehtud sellel aastal Järvamaal ning haakuma konkursi pealkirjaga. Iga osaleja võib saata kuni 3 fotot igasse vooru. Fotod võivad olla nii värvilised kui ka must-valged.
Konkursile saadetud fotod ei tohi eelnevalt olla kasutatud avalikel fotonäitustel ega avaldatud trükiväljaannetes. Fotodele on lubatud teha elementaarset heleduse ja kontrasti korrektsiooni ning lõikamist. Konkursile ei või saata fotofailide montaaže ega sügavtöötlusi.
Nõuded fotodele, nende mõõtmed ja märgistamine
Fotofailid tuleb nimetada järgnevalt: Autori nimi – foto pealkiri
Foto peab olema faili formaadis .jpg
Foto peab olema soovitavalt 300 ppi ja mitte väiksem kui 2480x1795 pikslit. Foto ei tohi olla ümbritsetud paspartuu ega raamiga.
Võistlustööd tuleb saata meiliaadressile foto@jarva.ee. Fotode edastamiseks soovitame kasutada WeTransfer keskkonda (vt https://wetransfer.com/)
Fotode autori ees- ja perenimi: *
Elukoht: *
E-kirja aadress: *
Kontakttelefon: *
Esitan konkursile järgnevad fotod:
FOTO 1 pealkiri *
Foto 1 on pildistatud kohas: *
FOTO 2 pealkiri
Foto 2 on pildistatud kohas:
FOTO 3 pealkiri
Foto 3 on pildistatud kohas:
Fotokonkursi juhendist: "Osavõtja vastutab enda ja piltide kohta esitatud andmete õigsuse eest ning kinnitab esitatud ankeediga, et ta on konkursile saadetud piltide autor. Osaleja on teadlik, et tema poolt konkursile esitatud fotode autoriõigus on loovutatud Järvamaa Fotopangale."
Kinnitan, et olen tutvunud konkursi juhendiga ja nõustun tingimustega: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy