Wniosek o udostępnienie podręczników do testów psychologicznych
Proszę o możliwość dostępu do elektronicznej wersji podręczników do wskazanych poniżej testów. Oświadczam, że podręczniki będą wykorzystywane wyłącznie w celach naukowo-dydaktycznych przez pracowników naukowych i studentów – zgodnie z obowiązującą na danej uczelni procedurą korzystania z materiałów objętych prawem autorskim. Udostępnię je jedynie studentom w ramach zajęć prowadzonych on-line, w okresie zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego. Zdaję sobie sprawę, że podręczniki w wersji elektronicznej podlegają takiej samej ochronie prawnej, jak wersje drukowane, więc ich kopiowanie, zapisywanie, drukowanie lub udostępnienie osobom nieuprawnionym jest zabronione.
Ponadto zobowiązuję się do poinformowania wszystkich osób, którym przekażę link oraz hasło dostępu do podręczników, o wyżej opisanych zasadach użytkowania plików.
Imię i nazwisko *
Your answer
Stanowisko *
Your answer
Uczelnia *
Your answer
Wydział *
Your answer
Adres mailowy *
Your answer
Proszę o udostępnienie podręczników do następujących testów:
Inne podręczniki potrzebne w wersji elektronicznej:
Your answer
Miejsce na dodatkową korespondencję
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Belwederska 6A (KRS 0000259763, REGON 140607222, NIP 5252368015) na potrzeby procesu udostępnienia podręczników do testów, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o. o.. Report Abuse