2018 m. eilinio LS vadovų suvažiavimo registracijos anketa
Skautų judėjimo metais ir skautų 100-mečio metais vyksiantis 2018 m. eilinis LS vadovų suvažiavimas vyks Lietuvos valdovų rūmuose, Vilniuje. Suvažiavimas vyks kovo 18 d. (sekmadienį). Kovo 17 dieną vyks privalomieji mokymai, o vakare vadovų padėkos vakaras (nuo 18 val., kultūros bare "Kablys", adr. Kauno g. 5, Vilnius).
Dalyvauti gali tik LS nariai, susimokėję už 2018 m. Norintys dalyvauti svečio teisėmis arba ne LS nariai turi susimokėti vienkartinį mokestį. Mokesčio kaina - 10 eurų asmeniui.
Siekdami efektyvesnio darbo per Suvažiavimą, atstovus, dalyvaujančius Suvažiavime pirmą kartą, kviečiame atvykti anksčiau ir dalyvauti įvadinėje - informacinėje sesijoje.
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Kraštas *
Kraštas, LS organas (Taryba, etikos, kontrolės komisija), kurio vienetui atstovauju. Primename, kad vienas narys gali atstovauti tik vienam vienetui. Svečiai ir kiti neišvardinti dalyviai gali rinktis atsakymą Kita.
El. pašto adresas *
Your answer
Vienetas, einamos pareigos *
Primename, kad vienas narys gali atstovauti tik vieną vienetą ir gauna tik vieną balsą, neatsižvelgiant į einamų pareigų skaičių.
Your answer
LS Suvažiavime dalyvauju pirmą kartą *
Reikalinga nakvynė kovo 17 d. (vietą parūpinsime)
Esu vegetaras
Pastabos
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service