Konkurs Krajowy PZD pn. "Projekty zagospodarowania działek"

Krajowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców uchwałą nr 247/2023 z dnia 25 lipca 2023 r. ogłosił konkurs krajowy pn. "Projekty zagospodarowania działek w ROD". 

Celem konkursu jest wskazanie zróżnicowanych kierunków w urządzaniu działek w ROD, przedstawienie dobrych praktyk i rozwiązań, a także zainspirowanie działkowców do modernizacji swoich już zagospodarowanych działek. Celem konkursu jest także wydanie albumu z projektami konkursowymi, który udostępniony zostanie działkowcom oraz stanie się m.in. częścią programu oświatowego Związku.

Konkurs krajowy pn. „Projekty zagospodarowania działek w ROD” jest konkursem zamkniętym, w którym uczestniczyć mogą osoby zaproszone do udziału przez Krajowy Zarząd PZD. Do udziału zapraszane są przede wszystkim osoby współpracujące ze Stowarzyszeniem Ogrodowym PZD i wydawnictwem „działkowiec”, architekci krajobrazu, specjaliści w dziedzinie ogrodnictwa (warzywnictwa, sadownictwa), etatowi instruktorzy ds. ogrodnictwa, instruktorzy SSI. 

Istnieje również możliwość zgłoszenia swojej kandydatury do udziału w konkursie. W tym celu należy wypełnić poniższą ankietę. Jeśli zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, otrzymają Państwo imienne zaproszenie do udziału w konkursie, wraz ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami i dokumentami. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Jakie posiada Pan/Pani wykształcenie? *
Required
W jakim kierunku posiada Pan/Pani wykształcenie? *
Czy posiada Pan/Pani doświadczenie w projektowaniu lub urządzaniu działek, ogrodów lub innych terenów zieleni? Jeśli tak, to jakie? *
Jeśli posiada Pan/Pani portfolio, prosimy o załączenie linku do niego.
Jakie ma Pan/Pani doświadczenie z działkami w ROD?  *
Required
Miejsce na przekazanie dodatkowych informacji (np. doświadczenia zawodowego): 
Prosimy o zapoznanie się z treścią zawiadomienia o przetwarzaniu danych osobowych.
*
Dziękujemy za wypełnienie ankiety
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia do konkursu skontaktujemy się z Państwem  pośrednictwem podanego adresu e-mail. 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy