Tartu Rattamatkad 2023 matkadel osalemise registreerimisvorm
Registeerimisvormi kaudu registreerimiseks on vaja täita väljad ja vastata kontrollküsimusele.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Kas oled esmakordne osaleja?
Kas oled kooliõpilane? Kooliõpilaste vahel loositakse välja Kommipommi auhindasid.
Osaleja ees- ja perekonnanimi *
Toimuva matka kontrollküsimused (infoks):


Matk nr. 2: Vapramäe õpperaja punktid on tähistatud roheliste, nummerdatud tulpadega, millele on kantud valge värviga üks kujutis. Mis kujutisega on tegemist? (Vastuse leiad Vapramäe loodusmaja stendi juures asuvalt tulbalt ja kõikidelt teistelt tulpadelt)
Matk nr. 3.: Vooremäe tervisespordikeskuse kõrval lehvib tormilipp. Mis on sellele kirjutatud?
Matk nr. 4: Lähte terviseradade algusesse, vaatetorni vahetusse lähedusse, on paigaldatud mälestuskivi Lähte suusaradade rajajale ja pikaaegsele suusatreenerile. Kellele?
Matk nr. 5: Ulila sadamaalal saab ujuda, rannavõrkpalli mängida,  jõel kanuutada ning kala püüda (eks kalastamine ole ju ka omamoodi liikumisharrastus). Millised on kolm kõige levinumat kalaliiki Ulila jõelõigus?Vastuse leiad Keesikoja kõrval olevalt harrastuskalapüügi infostendilt.
Matk nr. 6: Lille kohviku tagauks ei käi päeval lukku. Luku asemel kasutatakse sangpommi. Mis värvi see sangpomm on?
Matk nr. 7: Mitu rannatennise väljakut on Rahinge veepargi spordialal?
Matk nr.8: Luunja väliujula on nelja rajaga. Nii ujulasse, kui kõrvalasuvatesse basseinidesse viivad trepp-redelid. Mitu trepp-redelit on väliujula alal kokku?
Matk nr. 9: Lange Motokeskuse kohviku ukse kõrvale on paigutatud külgvankriga võistlusmootorratas. Mis on sellel mootorratta võistlusnumber?
Matk nr.10: Ilmatsalu Noortekeskuse juurest algab discgolfi rada ja sinna on ka paigutatud raja infotahvel. Tekstiosa lõpus on kirjeldatud discgolfi hea tava. Viimane rida: ESINDA SPORTI – ole viisakas ja vastutav. Mis on selle alajaotuse viimane lause?
Matk nr. 11: Nõo Veskijärves on kaks saart. Mis on nende omavaheline kaugus meetrites?  Kontrollküsimusele leiate vastuse Nõo Veskijärve puhkealal paikneva riietuskabiini seinal olevalt sildilt.
Matk nr. 12: Kõrveküla spordihoone peaukse kohale, hoone välisseinas asuvale sillusele, on ammustel aegadel kirjutatud tekst. Kirjutatud sõnad kumavad värvikihi alt. Mis sinna on kirjutatud?

Matkapäeval läbitud kilomeetrite arv *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy