Dítě a jídlo - věk 1 rok - 8 let
Děkujeme, že jste se rozhodli vyplnit dotazník, který poslouží jako jeden z podpůrných materiálů pro nově vznikající komplexní projekt ,,Jídlo v pohodě". Vaše odpovědi jsou velmi cenným zdrojem pro vytvoření materiálu, který bude na míru nejen rodičům, ale také pedagogům a dalším pomocným profesím. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kolik je Vašemu dítěti let? Napište celá léta a měsíce (př. 2 roky a 6 měsíců) *
Jakého pohlaví je Vaše dítě?  *
1a. Jakou situaci u jídla aktuálně často řešíte a není vám příjemná? Popište pár větami, co dělá dítě.  *
1b. Popište pár větami, co děláte v dané situaci Vy (Co říkáte, jak se chováte, co Vám běží hlavou...). *
1c. Jak popisovaná situace většinou končí?  *
1d. Jak byste si přál/a, aby daná situace skončila? *
2. Je ještě nějaká další situace, kterou s Vaším dítkem u jídla řešíte? Pokud ano, popište ji po vzoru první situace (otázka 1a.-1d).
3. Je ještě nějaká další situace, kterou s Vaším dítkem u jídla řešíte? Pokud ano, popište ji po vzoru předchozích otázek. 
4a. Jaké nepříjemné situace jste s dítětem u jídla v minulosti řešil/a, jak Vám u nich bylo a jak skončily? Napište i věk Vašeho dítěte, ve kterém se to dělo a věk, ve kterém to skončilo.
4b. Co podle Vás způsobilo, že se Vámi výše uvedené situace již neopakují? 
5. Pokud byste měl/a dostat konkrétní řešení na jednu situaci okolo jídla, kterou jste někdy s dítětem zažil/a nebo se domníváte, že zažít můžete, jaká by to byla situace? Pokud se jedná o některou z již uvedených situací, napište číslo dané situace, př. 1a.
6a. Nastala někdy u Vašeho dítěte nepříjemná situace ohledně jídla v MŠ/ZŠ/dětské skupině? Pokud ano, stručně situaci popište. Co se dělo dítěti, jak jste se s ohledem na situaci cítil/a Vy jako rodič a co byste si v této situaci jako rodič ideálně přál/a? 
6b. Kdybyste měl/a jedním slovem vystihnout, jakou emoci jste ve výše uvedené situaci pociťoval/a, jaké slovo by to bylo? 
7a. Nastala někdy u Vašeho dítěte nepříjemná situace ohledně jídla u další blízké pečující osoby (partner/ka, prarodič...)? Pokud ano, stručně situaci popište. Co se dělo dítěti, jak jste se s ohledem na situaci cítil/a Vy?
7b. Kdybyste měl/a jedním slovem vystihnout, jakou emoci jste ve výše uvedené situaci pociťoval/a, jaké slovo by to bylo? 
8. Jsou nějaká témata ohledně jídla, která řešíte Vy? Např. Co jíst, aby mě jídlo vyživilo?; Jak se přestat přejídat?; Jak trávit méně/více času v kuchyni? atd. Zde odpovědi vztahujte především k sobě.
9. Je něco, co Vás při vyplňování dotazníku napadlo a chtěl/a byste zmínit, zeptat se? Pokud ano, napište zde.
10. Velmi děkujeme za Váš čas. Chcete-li s námi zůstat v kontaktu, vyplňte Váš e-mail. Nebudeme ho nikde zveřejňovat ani Vás spamovat. Dostanete odměnu za vyplnění dotazníku a jednou za cca 2 měsíce dostanete informace o tom, jak se projekt vyvíjí. Krásný den, Zdena a Soňa  
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy