Přihláška za člena UŽ
Vyplněním této přihlášky podáváte žádost o členství ve spolku Užitečný život. Do třiceti dnů od přijetí této přihlášky a zaplacení členského příspěvku Vám Rada spolku potvrdí Vaše přijetí za člena. Pokud se tak nestane, jste dle stanov přijati automaticky, ale určitě nezaškodí, když nás kontaktujete a vynadáte nám, že jsme na Vás zapomněli :-)
Příjmení *
Jméno *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
E-mail *
Korespondenční adresa
Forma členství *
Stanete-li se řádným členem, vyjadřujete tím vůli aktivně se podílet na vedení a činnosti spolku. Řádný člen má hlasovací právo na Členské schůzi, která se koná pravidelně na přelomu roku. Pokud jste dosud členy UŽ nebyli, zvolte pro začátek členství sympatizující. Mimo Členskou schůzi mají obě formy členství práva stejná a změnu formy je možné provést kdykoli novým vyplněním přihlášky.
Člen organizačního týmu projektu? *
Podílíte-li se na přípravě některého projektu UŽ, ať už jako vedoucí, nebo jako člen týmu. Pokud vyberete ANO, bude s Vámi uzavřena smlouva s dobrovolníkem, budete zahrnuti do pojištění odpovědnosti a bude vám odpuštěn členský příspěvek.
Vzkaz
Chcete se aktivně zapojit do činnosti UŽ? Máte nápad na akci, kterou byste pod UŽ rádi pořádali? Můžete zprostředkovat sponzoring nebo upozornit na grantové řízení? Napište nám, cokoli máte na srdci!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy