Přihláška - Nivica 2019, 23. 6. - 7. 7.
Přihláška k letnímu pobytu pro dobrovolníky, který se týká značení turistických stezek okolo vesnice Nivica v jihoalbánských horách (viz infodokument – goo.gl/EJnTzX)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Foto ze značení u Nivice 2018
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Škola / zaměstnání
Třeba umíš něco, co se v Nivici bude hodit :) Není povinné vyplňovat.
Kontakt na blízkou osobu *
pro případ potíží, jméno a telefon:
Zdravotní problémy, užívané léky, závažné alergie, fóbie apod. *
Nakládání s osobními údaji *
Iniciativa Všechny tváře Albánie, resp. spolek Hajde! - Spolek zahraniční spolupráce (dále jen „Spolek“), který VTA oficiálně zaštiťuje,  je správcem osobních údajů a zpracovává osobní údaje uvedené v přihlášce k projektu Všechny tváře Albánie, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Činí tak v rozsahu nezbytném pro výkon oprávněné činnosti Spolku, zejména za účelem:- zajištění koordinace činnosti účastníků aktivit spolkem zajišťovaných či koordinovaných,- kontaktování účastníků při zajištění činnosti Spolku,- poskytování údajů požadovaných při sjednávání pojištění. Vyplněním přihlášky a zaškrtnutím příslušného políčka níže: souhlasím s výše uvedeným způsoben zpracování osobních údajů,- zavazuji se Spolek včas informovat o změnách poskytnutých osobních údajů potřebných pro mou spolupráci se Spolkem,- beru rovněž na vědomí, že Spolek smí zveřejňovat fotografie, na nichž jsem zachycen/a, podle svých potřeb (na webové stránky, k propagaci atd.).
Required
Prohlášení o rizicích a souhlas s podmínkami *
Vyplněním přihlášky souhlasíš s následujícím prohlášením: Beru na vědomí, že celý projekt Všechny tváře Albánie se odehrává v horské oblasti, ve které je těžko dostupná profesionální zdravotní péče. Projekt Všechny tváře Albánie není organizovaný zájezd. Je to nabídka přijet do Albánie a tam k aktivitám nabízeným spolkem Hajde! - Spolek zahraniční spolupráce (dále jen Spolek) přiložit svoji ruku k dílu. Každý ze zúčastněných má možnost sám vyhodnotit rizika těchto aktivit a rozhodnout se, zda se do nich zapojí nebo ne. Beru na vědomí tato rizika i to, že všechny aktivity v Albánii budu provádět na vlastní nebezpečí bez možnosti přenesení odpovědnosti na Spolek nebo na kohokoliv z organizátorů. Zaplacená záloha je z organizačních důvodů nevratná, vyjma vážných, prokazatelných důvodů (zranění apod.)
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy