Konflikt izraelsko-palestyński a idea wojny sprawiedliwej
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko
Adres email
Jak dowiedział/a się Pan/Pani o wydarzeniu?
Clear selection

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W RAMACH 

Panelu dyskusyjnego ITM Kraków „Konflikt izraelsko-palestyński a idea wojny sprawiedliwej"

Pani/Pana dane osobowe zbierane są przez Administratora Fundację Instytut Tertio Millennio z siedzibą we Wrocławiu (50-120 Wrocław), Ul. Grodzka 7/2, KRS 0000036659 w celu udziału w Panelu dyskusyjnym finansowanego ze środków własnych, jego monitoringu, ewaluacji i rozliczenia. 


Dane osobowe umożliwią nam przekazanie Panu/Pani informacji o podejmowanych przez Administratora w ramach Projektu działaniach, udziału Pana/Pani w Projekcie, monitoringu i ewaluacji Projektu oraz jego rozliczenia.


Zgoda na przetwarzanie danych udzielana jest na czas oznaczony, na okres pięciu lat od dnia zakończenia realizacji projektu. 


Podstawa prawna: 

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. 


Oświadczenie o wyrażeniu zgody:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Fundacji Instytut Tertio Millennio z siedzibą we Wrocławiu (50-120 Wrocław), Ul. Grodzka 7/2, KRS 0000036659 moich danych osobowych obejmujących imię, nazwisko, mail, telefon, data urodzenia, adres zamieszkania, ukończone studia, wykonywany zawód, aktywność społeczna i akademicka, doświadczenie zawodowe, zainteresowania osobiste w celu udziału w Projekcie, jego monitoringu, ewaluacji i rozliczenia. 


Niniejsza zgoda obejmuje także prawo do rejestracji mojego wizerunku oraz jego rozpowszechniania na polach eksploatacji, o których mowa w art. 50 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1191, 1293) w celach niekomercyjnych.  


Oświadczam, że zostałem poinformowany, że wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych mogę w każdej chwili odwołać.


Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu, zmiany, sprostowania danych osobowych, jak również ich ograniczenia i przenoszenia innemu administratorowi. 


WYSYŁAJĄC FORMULARZ, WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut Tertio Millennio. Report Abuse