Trikk-ja-Klikk trikiõpetamise ja motivatsiooni baaskoolitus kevad 2018
Koertele trikkide õpetamine on vahva tegevus, mis tagab lõbusa ajaviite targa koeraga. Koer areneb nii kehaliselt kui ka vaimselt. Koera ja omaniku suhted paranevad, kasvab teineteise mõistmine ja usaldus. Te õpite väärtustama koos oma lemmikuga veedetud aega.
Nii koer kui ka koeraomanik on trikiõppuses võitjad:
- koer naudib teiega koos veedetud aega, saab nuputada ja arendada aju, paraneb koera füüsiline vorm jpm,
- omanik naudib koos koeraga veedetud aega, rõõmustab koera ja enda arengu üle ja on õnnelik taibukama, kuulekama ja rohkem motiveeritud neljajalgse sõbra üle.
Koolitus sobib väga hästi algajatele agilitytrennilistele. Koera vanus ja suurus pole oluline, kuid koer ei tohi olla agressiivne teiste koerte ja inimeste vastu. Koolitusel tegeleme koera ja koeraomaniku koostöö parandamise, motivatsiooni tõstmise, mängimise ja trikkide õppimisega.
Trenni võib võtta ka siis, kui koer juba käib mõnes muus trennis - trikikoolitus pigem toetab teiste aladega tegelemist.

Rühma kuulub kuni 8 koera. Koolituse kestuseks on 8 trenni + võimalus jagada kogemust ja saada juhendamaist FB e-kogukonnas. Koolitusel kasutatame treeningvahendina klikkerit.

Treeningute algus on planeeritud 6.aprillile. Treeningud hakkavad toimuma ajavahemikus kl 18-20! Treeningud algavad aprillis Tartu Koeraspordi Sepa hallis (Sepa 19c) ja jätkuvad mais Kreutzwaldi 62 EMÜ Suurloomakliiniku juures oleval muruplatsil.

Aprilli kuupäevad
R 6.04
R 13.04
R 20.04
R 27.04

Maikuu kuupäevad
N 3.05
N 10.05
N 17.05
N 24.05

Registreerimise eelduseks on see, et osaletakse kõikides treeningutes! Registreeru vastutustundlikult. Koolituse katkestamise puhul tasu pole tagastatav.

Tasu sisaldab ruumi broneerimist, treeninguid ja on-line tuge. Treeningute tasu 90 eurot maksta ühekordse tasuna peale esimest treeningut sularahas.

Kõik koolitusel osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja terved.

Treener Natali Happonen (Koerteklubi Säde)
Lisainfot treeneri kohta http://oldywell.com/agility/natali

Kontakt ja lisainfo ingeriet@gmail.com

Omaniku ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Kontakttelefon *
Your answer
E-postiaadress *
Your answer
Koera nimi *
Your answer
Tõug *
Your answer
Koera sünniaeg *
Your answer
Koera sugu *
Milliseid trikke koer juba oskab? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service