Přihláška do výběrového řízení pro Kurz péče o rodiny po perinatální ztrátě
Dobrý den,

toto je přihláška do výběrového řízení pro Kurz péče o rodiny po perinatální ztrátě, který proběhne v rámci projektu Začít znovu.

Vyplněnou přihlášku posílejte nejpozději do 30. ledna 2020. Do 15 dnů po uzavření přihlašování Vás budeme informovat o výsledcích výběru mailem, který uvedete v této přihlášce.
(Budeme vybírat 25 účastnic/účastníků. Složení účastnic/účastníků kurzu bude zohledňovat především zastoupení různých profesí a regionů. Pro vybrané účastnice/účastníky bude kurz hrazen z projektu.)

Kurz probíhá formou e-learningu 9 týdnů v době od 16. 3. 2020 do cca 30. 5. 2020. Jeho součástí jsou i dvě společná celodenní setkání účastníků - workshopy - ve dnech 25. 4. 2020 a 30. 5. 2020 v Praze. Úspěšný absolvent, který projde celým kurzem, splní zadané úkoly a zúčastní se obou workshopů, obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Všechny potřebné detaily najdete ve výzvě k přihlašování nebo tady: https://www.unipa.cz/udalost/kurz-pece-o-rodice-po-perinatalni-ztrate/. Případné dotazy můžete směrovat na mail: forberger@unipa.cz.

Děkujeme.

Andrea Forberger
koordinátorka projektu „Začít znovu“
Unie porodních asistentek, z.s.
tel. +420 774 458 459
forberger@unipa.cz
Příjmení: *
Your answer
Jméno: *
Your answer
Titul:
Your answer
Datum narození: *
V případě, že budete vybrán/a, tento údaj potřebujeme pro evidenci podpořených osob a pro účely vystavení certifikátu.
Your answer
Kontaktní email: *
Your answer
Kontaktní telefon: *
Your answer
Kontaktní adresa (ulice, číslo popisné, PSČ, město): *
V případě, že budete vybrán/a, tento údaj potřebujeme pro evidenci podpořených osob.
Your answer
Jsem: *
Required
Kde jsem zaměstnán/a, případně kde studuji/pracuji: *
Your answer
Vaše důvody a motivy k účasti v kurzu: *
Rádi bychom Vás požádali o text max. délky 1800 znaků shrnující Vaše důvody a motivy k účasti v kurzu. Tento motivační dopis bude zásadní pro výběr účastnic a účastníků do kurzu. DOPORUČENÍ: Text napište např. ve Wordu a sem jen vkopírujte, ať se Vám v průběhu psaní nesmaže.
Your answer
Souhlasím s tím, že pokud budu vybrán/a, budu podpořen/a z projektu Začít znovu a pomůžu kurz po jeho absolvování vyhodnotit. *
Vyplněním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby Kurzu péče o rodiny po perinatální ztrátě a projektu Začít znovu. Váš e-mail budeme používat pro komunikaci v souvislosti s kurzem a po kurzu Vám na něj případně zasílat novinky z projektu Začít znovu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na klicova@unipa.cz: *
Na kurzu bude pořizována fotodokumentace, která může být zveřejněna na sociálních sítích, webu apod. Pokud si nepřejete být na fotkách, dejte nám o tom vědět: *
Poznámka:
Prostor pro cokoliv, co nám chcete sdělit. Pokud se přihlašujete společně s více kolegyněmi či kolegy z Vašeho týmu či pracoviště, prosíme, využijte tento prostor pro upozornění na tuto skutečnost.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Unie porodních asistentek. Report Abuse