Requiem: Reichskinder - Přihlašovací formulář 2020 - NÁHRADNÍCI
Milá hráčko, milý hráči,

děkujeme ti za tvůj zájem o účast na hře Requiem: Reichskinder.
Řádné přihlašování na běhy v roce 2020 bylo uzavřeno. Je stále možné se hlásit jako náhradník. Pokud by se pro tebe uvolnilo místo, ozveme se ti.


Následující dotazník obsahuje povinné i nepovinné části, ale i při velmi důkladném vyplňování by ti práce na něm neměla zabrat více než 20 minut.
Na konci pak prosím nepřehlédni odkaz na samostatný osobní dotazník, ve kterém nám můžeš sdělit další, důvěrné, informace, které mohou být pro tvoji hru důležité.

K vyplnění nebudeš potřebovat metr, nebudeme se tě ptát na tvé tělesné rozměry ani diety. Pokud se na hru dostaneš, zašleme ti ještě doplňující dotazník - k tvému přihlášení ale tyto informace nepotřebujeme.


Upozornění!
Účast na hře je možná pouze pro plnoleté účastníky. Hráčská účast na hře není bohužel možná pro těhotné ženy, v jakékoliv fázi těhotenství - bez výjimky.
Děkujeme za pochopení.

Před přihlášením doporučujeme mít pročtené stránky hry: http://requiem.rolling.cz/cze/ - především pak design dokument: https://drive.google.com/file/d/0B0FrD14GtqlmUWtYV1gwOWJlOW8/edit, abyste věděli, co od larpu čekat.

Email address *
Zpracování osobních údajů
Zpracování osobních údajů
Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her; Fučíkova 283, 411 55 Terezín, IČ: 02296802, Spisová značka: L 10922 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem (dále Spolek) zpracovává a uchovává osobní údaje účastníků, které jsou nezbytné pro organizaci hry Národ sobě. Spolek bude zpracovávat jak osobní údaje, které nám poskytneš v rámci tohoto dotazníku, tak další osobní údaje, které nám poskytneš později v průběhu příprav hry i konání akce. Podrobnější informace o tom, jaké údaje a jakým způsobem Spolek osobní údaje účastníků uchovává a zpracovává nalezneš v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na webových stránkách Spolku.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy