PROSTORY PRO VEŘEJNOST NA CIBULCE
Vážení sousedé, přátelé a další příznivci!

Jak jsme avizovali už dříve, chceme, aby zrekonstruovaná Cibulka sloužila nejen rodinám s vážně nemocnými dětmi, ale i veřejnosti, zejména svému nejbližšímu okolí. Proto v usedlosti plánujeme vybudovat i společnou část pro setkávání, vzdělávání, kulturu a aktivní odpočinek i klidnou relaxaci obou těchto skupin, které se tam díky tomu budou moci také potkávat a poznávat. Po prvních diskuzích a úvahách se nám rýsuje představa, kterou s vámi sdílíme a budeme rádi za vaše reakce i návrhy na další možné využití areálu. S autory nejzajímavějších návrhů, které posoudíme podle jasně daných kritérií, se osobně sejdeme s cílem vybrat projekt pro fungování usedlosti co nejpřínosnější.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Aktuálně na Cibulce plánujeme tato pro všechny přístupná místa a aktivity: kavárnu s dětským koutkem, dětskou knihovnu, sál pro zhruba 50 až 70 lidí sloužící ke vzdělávacím, kulturním a jiným akcím, klubovnu a hřiště pro volnočasové aktivity. Jak tento náš plán vnímáte?  (Vyberte prosím jednu možnost.) *
Co z navrženého plánu vám přijde dobré pro vás osobně či vaše blízké? (Zde můžete zaškrtnout i více možností.) *
Required
Uvažujeme také na Cibulce o možnosti větší nabídky jídel a nápojů, než poskytuje běžná kavárna. Využívali byste případně rozšířené gastronomické služby? *
Chybí vám v popsaném plánu něco? Nám taky! Hledáme ještě projekt, který by aktivně více propojil obě skupiny. Může to být třeba chovná stanice, kreativní dílny, místní skautský oddíl a řada jiných návrhů. Za ty budeme rádi od vás. Všechny podněty posoudíme podle těchto kritérií: 1/ zda zapadají do celkového fungování usedlosti a jejího okolí 2/ jak moc obohatí život rodin z usedlosti i okolí a pro kolik z nich budou zajímavé 3/ nakolik budou soběstačné a dlouhodobě udržitelné 4/ jak dobře jsou promyšlené  5/ jak budou nákladné a náročné na prostor. Důležité bude také kritérium 6/ jak konkrétně se navrhovatel/é projektu osobně zapojí do jeho realizace a dlouhodobé udržitelnosti. Rádi se necháme překvapit a přesvědčit i o něčem, o čem jsme zatím ani neuvažovali, když daný projekt splní uvedená kritéria. Jestli máte návrh zpracovaný ve větším dokumentu, pošlete nám ho na adresu INFO@NOVACIBULKA.CZ. Pokud stačí nápad popsat pár slovy, napište ho sem a přidejte na sebe KONTAKT. Své návrhy nám prosím dejte vědět nejpozději DO 15. SRPNA.
Pokud si přejete dostávat pravidelné novinky z Nadace rodiny Vlčkových mailem a souhlasíte s tím, že jen pro tento účel váš kontakt uchováme, napište nám sem vaši emailovou adresu. Udělejte to prosím i v případě, že vám již novinky posíláme, pomůže nám to.
DĚKUJEME za všechny vaše reakce. Výsledek této malé, ale důležité ankety vám brzy po jejím skončení shrneme na webu a našich sociálních sítích. Budeme také velmi rádi, když tento dotazník budete dál šířit všem, kteří do něj mohou jakkoli smysluplně přispět. Jsme teprve na začátku naší cesty, a teď je ten ideální okamžik ovlivnit, co na Cibulce nakonec bude. Využijte toho. Všechny reakce a nápady jsou užitečné a těšíme se na ně. Máte na srdci ještě cokoli dalšího? Dejte nám to vědět v této poslední odpovědi.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of novacibulka.cz. Report Abuse