Lapsevanemate info
Lp lastevanemad. Lapsed vahetavad tihti telefoninumbreid või ei oska väiksemad veel piisavalt hästi mailidele tuleva infoga toimetada ja nii jääb neil mõndagi meie tegemiste kohta kätte saamata. Avaldusel küsime vaid kõige hädavajalikuma vanemate kohta ja seega meil eriti infot ei ole. Kui see aga saladus ei ole ja te olete huvitatud, et meie informatsioon ka teieni ja teie lasteni õigeaegselt jõuaks, siis palun täitke ära allolev vorm.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Et suudaksime identifitseerida, kelle vanematega tegu, tuleb täita paar lahtrit mis treeningute avaldusel küll juba kirja sai.
Teie lapse nimi *
Ema nimi
Ema tel nr
Isa nimi
Isa tel nr
Vanema e-mail
Paljudel väiksematel lastel pole e-maili, või ei vaata nad oma postkasti kuigi tihti. Hea kui meil on ka ühe lapsevanema e-maili aadress
Kas teil on võimalus oma last või lapsi võistlustele, laagritesse või muudele üritustele sõidutada? *
Kas teil oleks võimalus ka teisi oma piirkonna lapsi sel juhul peale võtta? *
Kas te sooviksite aeg-ajalt veel millegiga meie asjades kaasa aidata? *
Trennis peaksid saama käia kõik lapsed. Mida rohkem on meil vabatahtlike abi, seda taskukohasemaks saame kõigile lastele meie treeningud muuta. Kui te vastate jah, siis saame teile saata teavet,millal meie tegevustes kaasa saate lüüa ja mil meil abikätt vaja.
Kui leiate, et sooviksite ja saaksite täpsustada, millega spetsiifiliselt tahaksite meie tegevuses kasulik olla, kirjeldage seda palun siin.
Kahjuks ei tea me teie tugevusi kuid näiteks on lisaks eelnevalt käsitletud laste transpordile võimalik abistada võistluste tehnilisel korraldamisel, projektijuhtimisel jne jne...
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy