PP Pes - Závazná přihláška na kurz první pomoci u psů v termínu 1.8. 2020 (Uničov )
Děkujeme, že máte chuť a zájem absolvovat se svým čtyřnohým kamarádem kurz první pomoci u psů. Předtím, než se společně potkáme, potřebujeme vyřešit několik formalit.
1. Vyplnění závazné přihlášky - což mimo jiné znamená, že s námi vstupujete do vztahu ihned po jejím odeslání a informace, které jste uvedli jsou pravdivé, souhlasíte s podmínkami i případným storno poplatkem.
2. Potvrzení přihlášky - obdržíte e-mail s informacemi o kurzu (instrukce pro účastníka kurzu) a platbě. Kurz se otevře v případě naplnění minimální kapacity - budeme Vás informovat po uzavření přihlášek.
3. Uzávěrka přihlášek je 14 dní před konáním kurzu.
4. Těsně před kurzem Vám pošleme připomenutí, že se kurz koná.


Jsme otevřeni diskuzi a přátelské komunikaci a tak nás prosím neváhejte kontaktovat při jakékoliv dotazu - Tereza Živcová, garant kurzů první pomoci u psů - info@pppes.cz, https://www.facebook.com/PrvniPomocPES/, www.pppes.cz

Těšíme se!


TERMÍN KURZU: 1.8. 2020


UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 18. 7. 2020

CENA KURZU: 1500 Kč /osobu

Storno platba:
Při zrušení účasti do uzavření přihlášek je účtován storno poplatek ve výši 70% poplatku za kurz.
Při zrušení účasti 14 dní před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 100% poplatku za kurz.
1. Jméno a příjmení *
Vyplňte prosím pečlivě (včetně diakritiky), bude uvedeno na Vašem certifikátu
2. Adresa trvalého bydliště včetně města a PSČ *
Vyplňte prosím adresu, kterou máte uvedenu na občanském průkazu, včetně PSČ. Tento údaj potřebujeme, abychom Vám mohli vystavit fakturu.
3. E-mail *
Vyplňte prosím v každém případě — v souvislosti s tím, jak vyplníte dotazník, může být potřeba, abychom se na Vás ještě před kurzem obrátili s dotazem či prosbou. Na mail Vám taky pošleme informace před kurzem, fakturu a po kurzu fotky a žádost o zpětnou vazbu.
4. Telefonický kontakt *
Účast vlastního psa *
Kurzu se mohou účastnit pouze neagresivní, socializovaní, dobře ovladatelní psi. Kdykoli v průběhu kurzu má lektor právo vyloučit psa z kurzu bez jakékoli náhrady (pes bude odveden, majitel dokončí kurz bez psa)
5. Zúčastním se *
Required
6. Plemeno psa
V případě křížence prosím uveďte, jakému plemeni se pes podobá, popř velikost psa (kg)
7. Věk psa
8. Účastník potvrzuje, že: *
Jsem si vědom(a), že se kurzu účastním na vlastní nebezpečí a nesu plnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví či majetku. Seznámil jsem se s Řádem ochrany zvířat (www.cmku.cz › Řád ochrany zvířat při chovu psů - cmku), nesu právní zodpovědnost za veškeré škody způsobené psem, se kterým se kurzu zúčastním.
9. Zpracování osobních údajů *
Osobní údaje, které nám dáváte k dispozici v této přihlášce, budeme zpracovávat v souladu s českými zákony a GDPR. Budeme je zpracovávat pro potřeby organizace a bezpečného průběhu kurzu, na který se hlásíte a uchováme je nejdéle po dobu 5 let od poslední interakce s Vámi. Údaje, které nám poskytnete, můžete kdykoliv měnit, nebo požádat o jejich výpis či odstranění.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy