Koszty prowadzenia gabinetu - zbieram materiały do artykułu na bloga Gabinet od zaplecza
Nazywam się Anna Wydra-Nazimek i jestem autorka bloga Gabinet od zaplecza. Chciałabym napisać artykuł, w którym zbiorę informacje na temat KOSZTÓW PROWADZENIA GABINETU. Są już takie materiały w sieci, ale autorzy piszą je w oparciu o własne doświadczenia lub w wersji pesymistycznej w oparciu o własne "widzimisie". Zależy mi na tym, żeby stworzyć naprawdę rzetelny materiał, a do tego potrzebuję twardych statystycznych danych.

Bardzo proszę, żebyś podzieliła się ze mną ANONIMOWO informacją na temat kosztów prowadzenia działalności. Zsumuję sobie te wszystkie odpowiedzi, wyliczę średnią i uzyskam miarodajny wynik. Zdaję sobie sprawę z tego, że gabinety są różne - małe, duże, z pracownikami, bez... Jeśli jednak w ankiecie weźmie udział dużo osób, uzyskamy pewien punkt odniesienia, który na pewno będzie nieocenioną pomocą dla wielu osób. Być może patrząc na wyniki stwierdzisz, że sama płacisz za coś dużo za dużo i spróbujesz poszukać oszczędności.

W pierwszych pytaniach zapytam Cię właśnie o to, jak duży gabinet prowadzisz, w jakim mieście itd. Jeśli zbierze się na tyle dużo odpowiedzi, żebym mogła podzielić je na grupy - mały, duży, z pracownikami, bez - to również to zrobię i wtedy wyniki będą jeszcze bardziej precyzyjne.

Wyniki będą opublikowane na blogu Gabinet od zaplecza w formie bezpłatnego artykułu. Na końcu ankiety podam link do newslettera - jak artykuł powstanie poinformuję o tym mailowo i na Facebooku. Jeśli nie jesteś zapisana, zrób to proszę, a dodatkowo otrzymasz prezent za zapis - jeden z moich e-booków.

Jeśli nie znasz dokładnego kosztu, wpisz mniej więcej - tak jak Ci się wydaje. Możesz również dopisać jakiś komentarz, jeśli chcesz coś doprecyzować.

Jeśli jednego miesiąca coś kosztuje Cię 100 zł, a drugiego 300 zł, wpisz po prostu 200 zł miesięcznie.

Jeśli na jakieś pytanie bardzo nie chcesz odpowiedzieć lub po prostu nie wiesz, napisz nie wiem, ale to opcja na awaryjne sytuacje - jak wszędzie napiszesz nie wiem, to wypełnianie będzie bez sensu ;)

Pracujesz sama, czy zatrudniasz pracowników? *
W jakim mieście prowadzisz gabinet? *
Jak określiłabyś swój gabinet? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.