Přihláška do GC Bestgolf Blue Sky
Přihláška je vyžadována pouze od nových členů našeho klubu. Členové stávající, kteří u nás měli členství v minulém roce, nemusí přihlášku vyplňovat. Stačí pouze zaslat příšlušnou částku na náš bankovní účet, Jako variabilní symbol uvádějte své členské číslo.

Odesláním tohoto formuláře prohlašuji, že v případě přijetí do Golf Club Bestgolf Blue Sky budu respektovat stanovy a pravidla klubu a stanovy České golfové federace. Souhlasím se zpracováním a evidencí osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb. v platném znění a souhlasím s využitím rodného čísla podle zákona č.133/2000 Sb. v platném znění. Souhlasím s tím, aby Golf Club Bestgolf Blue Sky zpracovával a evidoval mé osobní údaje, včetně rodného čísla, poskytnuté mu v souvislosti s mým členstvím a činností v klubu, a to i po ukončení mého členství v klubu.
Titul
Jméno *
Příjmení *
Státní příslušnost *
Emailová adresa *
Telefonní číslo *
Ulice a číslo popisné *
Obec *
PSČ *
Registrační číslo v GC Bestgolf Blue Sky (Pokud registrační číslo našeho klubu nemáte, uveďte své rodné číslo. V případě, že se jedná o Vaši zcela první registraci v golfovém klubu, zašlete kopii Protokolu o zkoušce na email klub@bestgolf.cz)
Jaký je Váš HCP?
Typ členství, o které máte zájem (cena v závorce platí při platbě benefitními poukázkami) *
Jak jste se o nás dozvěděli? *
Členské číslo doporučitele (pokud Vás doporučil stávající člen klubu)
Chcete nám sdělit něco dalšího?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy