Apklausa dėl bevielio ryšio įrengimo zonų
Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos ES valstybėse narėse, įgyvendinama ES vieningos skaitmeninės rinkos iniciatyva „WiFi4EU“, kurios tikslas – nemokama kokybiška interneto prieiga vietos gyventojams ir svečiams pagrindiniuose bendruomenių gyvenimo centruose – parkuose, aikštėse, viešosiose bibliotekose, sveikatos centruose, muziejuose ir kitose viešose erdvėse.

Projekto metu siekiama užtikrinti, kad naudodamiesi „WiFi4EU“ tinklu, kuriam skiriamas finansavimas, naudotojai galėtų gauti aukštos kokybės paslaugas, būtų teikiamas, didžiausios toje vietovėje masinėje rinkoje siūlomos spartos, interneto ryšys – duomenų parsisiuntimo sparta ne mažesnė kaip 30 Mbps. Dotacija bus naudojama visiškai naujam viešojo belaidžio interneto tinklui įrengti, esamam viešojo belaidžio interneto tinklui modernizuoti arba esamo viešojo belaidžio interneto tinklo aprėpčiai išplėsti.

Joniškio savivaldybės administracija atrinko vietas, kuriose galėtų būti įrengiamas viešojo belaidžio interneto tinklas ir siekia išsiaiškinti gyventojų nuomonę dėl siūlomų vietų. Prašome užpildyti anketą ir pareikšti nuomonę, kokia vieta viešojo belaidžio interneto tinklui įrengti būtų tinkamiausia. Galite pasiūlyti ir savo variantą.
Kurioje vietoje, jūsų nuomone, turėtų būti įrengti nemokamo bevielio ryšio taškai? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy