Paraiška dalyvauti DEMOCRACY FITNESS seminare mokymo vadovams
Atviros Lietuvos fondas (ALF) kartu su partneriais iš Danijos (Demokratiscenen) ir Estijos (Open Estonia Foundation) 2019 m. rugsėjo 25 d. Vilniuje rengia Democracy Fitness praktinį seminarą mokymo vadovams, mokytojams, edukatoriams. Seminaro metu bus pristatytas ir išbandytas partnerių iš Danijos parengtas Democracy Fitness modelis, skirtas demokratiniam ir aktyviam dalyvavimui svarbių įgūdžių tobulininimui. Demokratija yra pilietinės visuomenės pagrindas, todėl ypač svarbu nuolat praktikuoti, tobulinti šiuos įgūdžius, pamažu verčiant juos kasdieniais įpročiais.

Democracy fitness modelis – tai atviras, lengvai suprantamas ir įtraukiantis demokratinio ugdymo konceptas, pateikiantis dešimties svarbiausių su demokratija ir aktyviu dalyvavimu susijusių įgūdžių – „raumenų“ (pvz., empatija, aktyvus klausymasis ir pan.) – teorinį pagrindimą ir praktinio įgyvendinimo žingsnius. Dėl savo paprastumo ir interaktyvumo, Democracy Fitness modelis priimtinas vaikams ir jaunuoliams, todėl jis arba atskiri jo elemetai gali būti naudojami pilietinio ugdymo pamokose ar neformaliojo ugdymo užsiėmimuose. Daugiau apie democracy fitness galite rasti www.democracyfitness.eu

Seminaro metu susipažinsite tiek su modelio teoriniu pagrindimu, tiek praktiškai išbandysite "demokratijos raumenų mankštą". Dalyvių grupė - tarptautinė, todėl seminaras vyks anglų k.

Seminaras yra projekto "Democracy Fitness Training Camps", finansuojamo Šiaurės Ministrų Tarybos ir Atviros Lietuvos fondo lėšomis, dalis.

Seminaras nemokamas.

Norite tapti Democracy fitness instruktoriumi(-e)? Iki š.m. birželio 28 d. užpildykite paraiškos formą.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik šio projekto įgyvendinimo tikslais.

Vardas
Your answer
Pavardė
Your answer
Miestas (ar kita vietovė), kuriame gyvenate
Your answer
Kontaktinis tel. Nr.
Your answer
Elektroninis paštas
Your answer
Organizacija/grupė, kuriai atstovaujate
Your answer
Jūsų pareigos ar vaidmuo organizacijoje
Your answer
Jūsų patirtis demokratiškumo / pilietiniame ugdyme
Your answer
Kodėl norėtumėte dalyvauti Democracy Fitness seminare?
Your answer
Kur planuotumėte taikyti Democracy Fitness modelį?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service