Poďte predávať svoje produkty na Dobrý trh!
Pozývame všetkých, ktorí by chceli predstaviť svoje produkty alebo služby na Dobrom trhu v Starej tržnici, ktorý sa uskutoční 16.12.2018, aby vyplnili túto prihlášku a pozornosť venovali aj kritériám výberu. Tentokrát sa Dobrý trh rozširuje okrem Starej Tržnice aj na Námestie SNP, ktoré zaplnia stánky. Miesto, kde sa váš stánok bude nachádzať (vonku alebo vnútri) si môžete vybrať.

Predajcov vyberáme podľa týchto kritrérií:

• Predajci potravinových produktov
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych roľníkov a výrobcov potravín, ktorí pracujú s ohľadom na životné prostredie, tradície, krajinu, hospodárske zvieratá a miesto, v ktorom pôsobia. V prípade potravín, ktoré nie je na území SR možné vypestovať/vyrobiť, prihliadame na farmársky pôvod, remeselnú výrobu (BIO a Fair Trade).

• Predajci doplnkového sortimentu
Uprednostňujeme lokálnych a regionálnych výrobcov, ktorí používajú materiály, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Zaujíma nás, odkiaľ pochádzajú vaše materiály a spôsob výroby. Vítame originálne produkty vyrobené lokálne - knihy (malé knižné vydavateľstvá), dizajn, starožitnosti a doplnkový tovar súvisiaci s potravinami alebo so zdravým, ekologickým a pomalým životným štýlom. Riadime sa heslom: Ten, kto vyrába, aj predáva.

Svoje prihlášky a všetky požadované prílohy pošlite najneskôr do 25.10. 2018 (prílohy je potrebné zaslať aj v prípade, že ste sa už Dobrého trhu v minulosti zúčastnili, najneskôr do 48h od zaslania prihlášky). Organizátori budú každého záujemcu, ktorý splnil podmienky predaja, kontaktovať najneskôr do 7.11. 2018(vrátane).

V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte na jankavasakova@gmail.com alebo na tel. čísle 0908 170 844.

Email address *
Meno a priezvisko predajcu/Názov spoločnosti *
Your answer
Názov Vašej značky či prevádzky *
Your answer
Región, z ktorého pochádzate: *
Definujte váš hlavný produkt *
Krátky popis Vás a Vášho produktu alebo aktivít (max 400 znakov) *
Ak ste obchodník, pridajte stručný popis dodávateľa predávaného tovaru – nie názov firmy, ale prostredie, z ktorého pochádza, popis výrobcu a filozofie, s ktorou sa obchodne stotožňujete. Prečo dovážate práve tento tovar?
Your answer
Webová stránka alebo link kde nájdeme viac informácií o Vás *
Your answer
Kontaktná osoba *
Your answer
Telefónny kontakt *
Your answer
Trvalý pobyt/Sídlo spoločnosti *
Your answer
Mesto/obec
Your answer
IČO *
(fyzická osoba zadá dátum narodenia)
Your answer
DIČ *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
IČ DPH *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Daňový kód registračnej pokladne ( ak nemáte, vyplňte iba samé nuly) *
(ak nemáte, napíšte 4 nuly)
Your answer
Pravidelne predávam na sobotňajšom TRH-PIAC-MARKT v Starej tržnici *
Účasť na Dobrom trhu je podmienená používaním kompostovateľného riadu a baliaceho materiálu. Pri kúpe riadov prosím dbajte na správnu certifikáciu (nie biodegradovateľné, ale kompostovateľné). Kúpou riadu priamo od nášho partnera, firmy JRK, prispejete na spracovanie nášho kompostu, ktorý tvorí až 75% nášho odpadu. Kompostovateľný riad si od JRK môžete objednať do 11. decembra 2018 tu https://www.menejodpadu.shop/kompostovatelne-riady/ Pri vypĺňaní online objednávky, uveďte v poznámke heslo "Dobrý trh". *
Mám záujem o miesto
Požadovaná predajná plocha *
(bez stola)
Chcem si prenajať stôl *
Využite možnosť prenájmu stola od Dobrého trhu. Rozmery sú 2x1 m, bude pre vás k dispozícii už postavený ráno na vašom mieste.
Captionless Image
Potrebujem prípojku na elektrinu *
Odber elektrickej energie (kW) *
Fyzická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com
Právnická osoba
Uvedené dokumenty vypíšte a zašlite do dvoch dní od prihlásenia na mail jankavasakova@gmail.com
Súhlasím a zaväzujem sa nasledujúcimi podmienkami v prípade, že budem akceptovaný na účasť na Dobrý trh: *
Required
V zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov pre občianske združenie “punkt” za účelom komunikácie a zasielania informácií o projektoch a podujatiach občianskeho združenia “punkt”. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať, a to úplne. Mimo toho môže občianske združenie “punkt”spracovávať Vaše osobné údaje zo zákonných dôvodov v súvislosti s plnením svojich právnych povinností a tiež pre ochranu občianske združenie “punkt”. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service