01.08 - Моніторинг безбар'єрності Запоріжжя
Дмитро Щебетюк з командою Доступно.UA завітають до Запоріжжя. Мета: перевірити публічний простір міста на доступність для маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з дитячими візками, літні люди, люди з тимчасовими порушеннями здоров’я).

1 серпня о 10:00 для всіх, хто зацікавлений зробити своє місто комфортнішим, проведуть інтерактивний майстер-клас: разом з експертами усі охочі зможуть власноруч провести моніторинг безбар’єрності свого міста та оцінити, наскільки воно комфортне для всіх. Разом перевірять кафе, ресторани, музеї, бібліотеки, парки, ЦНАПи, транспорт та інфраструктуру. Подія відбудеться у приміщенні коворкінку Edison Space (вул. Гагаріна 3 (ТЦ «Гагарін»))

Напередодні, 31 липня, запрошуємо до Edison Space на мотиваційну зустріч з Дмитром Щебетюком. Він розповість про свої автостопи Україною та Білоруссю, а цієї весни ще і Європою, про заплив через Босфор і спортивну кар’єру та не лише. Буде багато позитивних емоцій та натхнення. А ще – обіймашок :) Початок о 18:00.

Запоріжжя – одне з міст, що відвідають Доступно.UA у межах проекту. Всього це 8 українських міст. За результатами перевірок створять он-лайн-мапу доступності міст та мобільний додаток.

Ініціативу Доступно.UA заснували у грудні 2015 року. Відтоді команда перевірила 200 локацій на предмет безбар’єрності для маломобільних груп населення у 15 містах України, організували два Форуми інклюзивності (2017, 2018), започаткували нагороду [відкриті двері] для локацій, доступних для маломобільних груп населення та втілила численні проекти про доступність та інклюзію.

Контактна особа
Людмила, 0662545468
Ваше прізвище *
Your answer
Ваше ім'я *
Your answer
Чим ви займаєтеся? *
Your answer
В якому заході ви плануєте брати участь? *
Чи брали ви колись участь у подібних акціях? *
Контактний телефон *
Your answer
Контактна електронна адреса *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy