Praktický průvodce mikrosvětem - zájem o vzdělávací akce DVPP - web
Vyplněním formuláře vyjadřujete zájem o zaslání podrobnějších informací o vybraném druhu semináře. Vyplnění formuláře vás k ničemu nezavazuje, závazným se přihlášení stává až po vyplnění ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY NA KONKRÉTNÍ TERMÍN VYBRANÉHO SEMINÁŘE.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Semináře - Mikrosvět
Jméno a příjmení *
Škola/organizace
Napište typ školy (ZŠ, SŠ) a obec (popř. celý název školy),nebo název organizace, která Vás na školení vyšle.
Máte zájem o zaslání informací o jednodenním semináři Praktický průvodce mikrosvětem - základní modul? Vyberte prosím z nabízených odpovědí. *
Seminář otevřeme v případě předběžného zájmu. Zaměření semináře - základní modul je zaměřený na průřez tématy biologie rostlin a práci s databází Praktický průvodce mikrosvětem.  Počet účastníků - 9. Seminář nabízíme na podzim, další budeme otevírat nejdříve v roce 2022.a pak vždy každý druhý rok.
Máte zájem o zaslání informací o jednodenním semináři Praktický průvodce mikrosvětem - jaro? Vyberte prosím z nabízených odpovědí. *
Navazující seminář. Před jeho absolvováním doporučujeme absolvovat základní modul (jde o doporučení, není to podmínka účasti). Zaměření semináře - mikroskopické  úlohy z biologie rostlin doplněné o úlohy z biologie živočichů -  s materiálem dostupným v tomto období. Počet účastníků - 9. Seminář otevřeme v případě dostatečného zájmu na jaře 2022 a pak vždy každý druhý rok.
Máte zájem o zaslání informací o jednodenním semináři Praktický průvodce mikrosvětem - podzim? Vyberte prosím z nabízených odpovědí.
Navazující seminář. Před jeho absolvováním doporučujeme absolvovat základní modul. Zaměření semináře - mikroskopické  úlohy z biologie rostlin doplněné o úlohy z biologie živočichů -  s materiálem dostupným v tomto období. Počet účastníků - 9. Seminář otevřeme v případě dostatečného zájmu  na podzim 2021 a pak vždy každý druhý rok.
Pokud nám chcete něco sdělit
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Občanské sdružení Ve škole i Mimo ni. Report Abuse