Zgłoszenie na spotkanie informacyjne (działania skierowane do dzieci, młodzieży i seniorów)
Partnerstwo "Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie" zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia na działania skierowane do DZIECI, MŁODZIEŻY I SENIORÓW w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju "Chochla do borowiackiej grapy" (przedsięwzięcia LSR: 3.2 NASZE GZUBY oraz 3.4 JESIEŃ W BORACH),  dofinansowane z funduszu EFS+ (program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027).
Spotkanie na celu przybliżenie informacji dotyczących m.in. typów działań, na jakie można uzyskać wsparcie,  kwot wsparcia, a także podstawowych zasad realizacji projektów. 

O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych (nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą lub oświatową na podstawie odrębnych przepisów).

-------------------------------------------------------------------
TERMIN: 13 czerwca 2024 (czwartek)
GODZINA: 10.00 lub 16.00 (do wyboru)
ADRES: biuro Partnerstwa LGD Bory Tucholskie (ul. Kolejowa 4, Tuchola)
kontakt: 52 336 12 13 lub partnerstwo@borytucholskie.pl 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Reprezentowana organizacja/instytucja/firma
*
Zgłaszam udział w spotkaniu w dniu 13 czerwca o godzinie:
*
Czy ma Pani/Pan specjalne potrzeby związane z organizacją spotkania informacyjnego, wynikające np. z niepełnosprawności? Jeżeli tak, to jakie?
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ww. zakresie w celu realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju "Chochla do borowiackiej grapy" (umowa nr 00015.UM02.6572.20015.2023 z dnia 12 grudnia 2023r.) Zgodę wyrażam dobrowolnie. Wiem, że w każdej chwili będę mógł/mogła odwołać zgodę poprzez pisemne oświadczenie dostarczone do administratora.

 Obowiązek informacyjny:

1)       Informacje dotyczące Administratora:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Partnerstwo Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie z siedzibą w Tucholi przy ul. Pocztowej 7 tel. 52 3361213 e-mail: lsr@borytucholskie.pl

2)       Informacje dotyczące Inspektora Ochrony Danych:

Administrator powołał inspektora ochrony danych, Pana Tomasza Jutrowskiego, z którym można się kontaktować poprzez adres e-mail: inspektor.rodo@wp.pl lub tel. 500438300.

3)       Komu przekazujemy Państwa dane.

Państwa dane mogą być udostępniane innym podmiotom upoważnionym do tego na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz instytucjom kontrolnym.

4)       Okres przechowywania danych.

 Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie krótszy niż do 31.12.2028r.

5)       Posiadają Państwo uprawnienia związane z przetwarzaniem danych osobowych.

Prawo do dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych,  cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do PUODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia sprzeciwu.

6)       Obowiązek podania danych.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizowania celu wskazanego w zgodzie. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy