Příměstský tábor 8-12.7.2019
Tábory jsou určeny pro děti od 6 do 14 let.
Na našich příměstských táborech děti stráví den plný sportu a zábavy. Děti jsou přijímány každý den ráno od 8:00 a k večeru od 16:00 jsou opět předány. Děti budou rozdělené do skupin podle věku. Postaráme se tak o Vaše ratolesti v době, kdy se věnujete například své práci. Tábory budou zaměřeny na všestrannou sportovní přípravu. Děti se seznámí např. s badmintonem, golfem, florbalem, atletikou, bojovými sporty a vyzkouší si mnoho dalších sportovních aktivit.

Platba:
Účastnický poplatek je stanoven na 3 300 Kč za 1 dítě. V případě přihlášení a zaplacení do 30. 4. 2019 je účastnický poplatek snížen na 2 990 Kč za 1 dítě.
Platbu zašlete na účet č. 115-8772380257/0100 KB. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte + termín táboru.
Informace k platbě Vám zašleme také emailem po vyplnění přihlášky. Přihláška bude platná až po obdržení platby.


Storno poplatky:
Do 14 kalendářních dnů před táborem 50 % z účastnického poplatku. Méně než 14 kalendářních dnů před táborem 100 % z účastnického poplatku. Pokud účastník opustí akci v jejím průběhu, nemá právo na vrácení účastnického poplatku.
Pořadatel si vyhrazuje právo v případě nízkého zájmu tábor bez náhrady zrušit (v tom případě se již přihlášeným účastníkům vrací veškeré uhrazené prostředky v plné výši).

Ostatní:
S odesláním přihlášky rodič potvrzuje souhlas s podmínkami i pravidly tábora, kterým rozumí a respektuje je. Nárok dítěte na účast na kempu vzniká až po zaplacení účastnického poplatku.
Registrací dítěte stvrzuji, že jsem si vědom, že moje dítě je zdravé a schopné vykonávat sportovní aktivity kroužků či oddílů bez omezení. V případě vzniklých zdravotních omezení budu informovat lektora kroužků či oddílů.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na recepci

tel.: +420 602 122 355
recepce@centrumtresnovka.cz
www.centrumtresnovka.cz

Pořadatel a místo konání:
Centrum Třešňovka z.s.
Pod Třešňovkou 234
156 00 Praha – Zbraslav
IČO: 03578917

Email address *
Centrum Třešňovka
Jméno a příjmení dítěte *
Your answer
Rodné číslo dítěte: *
Your answer
Adresa bydliště: *
Your answer
Jméno a příjmení zákonného zástupce: *
Your answer
Mobilní telefon na zákonného zástupce: *
Your answer
Zdravotní omezení, alergie a jiné: *
Your answer
Poznámka pro nás: např. omezení stravy, co bychom měli vědět atd.:
Your answer
Jak jste se o táborech dozvěděli?
Souhlasím jako zákonný zástupce dítěte s podmínkami účasti na sportovním příměstském táboře Centrum Třešňovka. *
Souhlas se zpracováním osobních údajů a ochrana osobnosti: *
Účastník bere na vědomí, že Centrum Třešňovka z.s. je správcem osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a účastník tímto dává společnosti Centrum Třešňovka z.s. výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastník může svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat, přičemž toto odvolání je účinné dnem, kdy písemný projev vůle účastníka dojde na adresu společnosti Centrum Třešňovka z.s., Praha - Zbraslav, Pod třešňovkou 234, PSČ 156 00.
Potvrzuji, že dítě je zdravotně způsobilé k absolvování sportovních tréninků Centra Třešňovka. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service