Uniwersytet Dziecięcy w Psarach - rejestracja na rok 2017/2018
Witamy w Uniwersytecie Dziecięcym w Psarach!

Uniwersytet organizowany jest przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Urząd Gminy Psary pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Psary – Pana Tomasza Sadłonia.

W celu rejestracji Dziecka, prosimy o wypełnienie poniższego FORMULARZA.
Ostatecznym potwierdzeniem udziału w Uniwersytecie Dziecięcym w Psary, będzie wniesienie opłaty rocznej za udział w zajęciach, zgodnie z informacją na stronie internetowej www.wsb.edu.pl/ud (zakładka Psary).

Jeśli masz uwagi lub pytania - skontaktuj się z nami: tel. 32 295 93 15.
Imię dziecka *
Your answer
Nazwisko dziecka *
Your answer
Wiek dziecka *
DD-MM-RRRR
Your answer
Adres zamieszkania *
ulica, numer, kod pocztowy, miasto
Your answer
We wrześniu 2017 roku dziecko rozpocznie naukę... *
Required
Imię i nazwisko Opiekuna nr 1 *
np. Mamy
Your answer
Adres e-mail Opiekuna nr 1 *
prosimy o sprawdzenie poprawności wpisanego adresu
Your answer
Nr telefonu komórkowego Opiekuna nr 1 *
Your answer
Imię i nazwisko Opiekuna nr 2
np. Taty
Your answer
Adres e-mail Opiekuna nr 2
prosimy o sprawdzenie poprawności wpisanego adresu, jeśli adres email jest taki sam, jak podano wyżej, proszę zostawić puste pole
Your answer
Nr telefonu komórkowego Opiekuna nr 2
Your answer
Dziecko będzie brało udział w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego w Psarach... *
Skąd dowiedzieli się Państwo o Uniwersytecie Dziecięcym w Psarach?
Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub komentarze, prosimy o wpisanie ich tutaj.
W tym miejscu mogą Państwo podać dodatkowe adresy e-mail do korespondencji, informację o szczególnych potrzebach dziecka (np. dysfunkcja narządów ruchu), itd.
Your answer
#### Zapisując dziecko na Uniwersytet Dziecięcy WSB akceptuję Regulamin projektu, dostępny na stronie www.wsb.edu.pl/ud (zakładka Psary, Regulamin) #### Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji, realizacji procesu dydaktycznego oraz w celach marketingowych Uniwersytetu Dziecięcego WSB, organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej ul. Cieplaka 1c. (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku Dz. U. nr 133 poz. 833). Zostałem poinformowany/a o prawie dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania. #### Podczas zajęć wykonywane będą zdjęcia reportażowe na potrzeby informacyjne Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Fotografie będą dostępne pod adresem www.wsb.edu.pl/ud. Wyrażam zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku dziecka utrwalonego na fotogramach, wykonanych podczas zajęć w ramach Uniwersytetu Dziecięcego WSB. Mam świadomość, że fotogramy zostaną użyte w materiałach promocyjnych i informacyjnych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. # ### Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji droga mailową o przedsięwzięciach organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz instytucje współpracujące w Uczelnią. *
Na etapie rejestracji podane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji do UD. Potwierdzone wniesieniem opłaty uczestnictwo w UD wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzania danych osobowych w celach informacyjnych, organizacyjnych oraz z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci. Państwa zgoda umożliwia nam także wykonywanie zdjęć podczas zajęć UD i udostępnianie ich Państwu poprzez stronę internetową, fanpage w serwisie Facebook oraz zamieszczania w materiałach promocyjnych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy