Přihláška dobrovolníka na Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary - 16.5.2020
Vítáme všechny dobrovolníky, kteří se chtějí stát součástí organizačního týmu RunCzech! Naše závody jsou největšími běžeckými událostmi v republice a svým věhlasem jsou známe také po celém světě. Díky vašemu entuziazmu, skvělé obětavé práci a houževnatosti jsou všechny závody pod hlavičkou RunCzech jednoduše perfektní!

Děkujeme, že se staneš členem týmu RunCzech na Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary, který se koná v sobotu 16. května 2020.
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Email *
Your answer
Mobilní telefon *
Your answer
Rok narození *
Your answer
Kde byste nám nejraději pomáhali? *
Časy se můžou mírně posunout.
Chtěl by jsi nám také pomoct na páteční přípravě trasy? *
Bylo by to od 15:30 - 22:00. Dostaneš od nás další odměny a uvidíš trasu naživo.
Jakou velikost dobrovolnického trička byste si přáli? *
Chceš nám něco sdělit navíc?
Např. s kým chceš být ve skupině,...
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Poskytnuté osobní údaje uvedené v přihlášce dobrovolníka budou zpracovány pouze v souvislosti s dobrovolnickou činností na akcích RunCzech. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů, dalšími právními předpisy a vnitřní směrnicí správce údajů. Na základě Smlouvy o společném zpracování osobních údajů vaše osobní údaje zpracovává Prague International Marathon, spol. s r.o., Tempo Team Prague s.r.o. a Juniorský maratonský klub z.s. Osobní údaje nebudou využívány pro marketingové účely. Kompletní informace o právech, možnosti jejich úplatnění a zpracování osobních údajů jsou dostupné na www.runczech.com.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Prague International Marathon. Report Abuse