Fenomén HSSP I+II, Mgr. Šádek a Mgr. Hybš, 13.-14.2.2021
Titul *
Jméno a příjmení *
Datum narození *
Email *
Telefon *
Přejete si vystavit fakturu? *
Fakturační údaje
Název subjektu, platná fakturační adresa, IČ, DIČ
Název Vašeho pracoviště
Např. Nemocnice Hořovice, soukromá fyzio praxe Přeštice, Centrum celostní medicíny atp
Vaše profese
Okres, ve kterém profesně působíte
Chcete u nás přespat? (Ve vlastním spacáku ve společné místnosti - 200 Kč/noc) *
Čestně prohlašuji, že jsem fyzioterapeut s ukončeným vzděláním. (Toto prohlášení je nutné pro získání diplomu s číslem kurzu uznaného UNIFY v systému celoživotního vzdělávání.) *
Otázky a komentáře
Obecná informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: https://www.ckp-dobrichovice.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy