Formularz Zgłoszeniowy do INKUBATORA EKSPERTEK (start: 15.10.2018)
Witaj, tutaj Dominika!

Bardzo się cieszę, że poważnie myślisz o swojej przyszłości. Przystępując do mojego Programu nauczysz się i co najważniejszej ZROBISZ TO! Czyli stworzysz swoją ekspercką markę i karierę lub biznes.

Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Dowiesz się, jak ja to robię, że zarabiam pieniądze dzięki swojej wiedzy, produktom i eksperckim usługom.

Do Programu w tej edycji może przystąpić ograniczona liczba uczestniczek, ponieważ pracuję z każdą osobą indywidualnie i intensywnie. Dlatego, odpowiedz proszę teraz na kilka pytań, dzięki którym dowiem się więcej o Tobie i Twojej motywacji do działania.

Informacje o przyjęciach będą rozsyłane 5 października!
Ściskam Cię gorąco
Dominika

Administratorem danych jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl
Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego -Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Celem zbierania danych jest udział w programie Inkubator Ekspertek oraz dostarczanie bieżących informacji na temat działań organizacji Kobieta i Pieniądze w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172 prawa telekomunikacyjnego, rozumianych, jako informacji marketingowych i handlowych.

Email address *
Twoje imię i nazwisko *
Your answer
Twój nr telefonu *
Your answer
Czym się zajmujesz zawodowo? *
Your answer
W czym się specjalizujesz? Na czym znasz się najlepiej? Czym chcesz się dzielić z innymi? *
Your answer
Ile chcesz zarabiać miesięcznie? Jaki jest Twój cel finansowy? *
Your answer
Pochwal się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami! Podaj linki, opisy i wszystko to z czego jesteś dumna. *
Your answer
Dlaczego chcesz przystąpić do Programu INKUBATOR EKSPERTEK? *
Your answer
Mam świadomość, że przystępując do programu podpisuję umowę na 6 miesięcy z obowiązkiem zapłaty 1499 zł brutto miesięcznie. *
Masz jakieś pytania? Napisz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service