فرم عضویت نوگام
نشر نوگام که از سال ۲۰۱۲ در لندن کار فعالیتش را آغاز کرده، سالیانه ۶ تا ۱۲ عنوان کتاب تالیف و ترجمه منتشر می‌کند. تمامی کتاب‌های نوگام یک نسخه رایگان الکترونیک دارند تا خوانندگان علاقه‌مند داخل ایران بتوانند به راحتی به کتاب‌های خواندنی بدون سانسور دسترسی داشته باشند. در عین حال بسیاری از کتاب‌ها به جز نسخه الکترونیکی رایگان، نسخه‌ چاپی قابل خرید نیز دارند که تنها برای خوانندگان فارسی‌زبان خارج از کشور در دسترس است.

نشر نوگام به جز فعالیت نشر، پیشگام برگزاری برنامه‌های فرهنگی و گردهمایی‌های ادبی نیز هست. نشر نوگام بنیانگذار نمایشگاه کتاب بدون سانسور است که به همت و همکاری دیگر ناشران مستقل در اقسا نقاط دنیا، هرساله در خارج از ایران برگزار می‌شود. برنامه‌های رونمایی کتاب، جلسات نقد و بررسی و بزرگداشت نویسندگان و مترجمان ایران، از دیگر برنامه‌هایی است که نشر نوگام در این چند سال برگزار کرده است.
همچنین نوگام تلاش می‌کند تا با ترجمه مقالات، مصاحبه‌ها و دوره‌های درسی برای نویسندگان و مترجمان، در جهت تقویت مهارت‌ها و افزایش آگاهی در زمینه ادبیات و نشر موثر باشد.

نشر نوگام یک نشر مستقل است و تنها با حمایت دوستداران و علاقه‌مندان به فرهنگ و ادبیات است که می‌تواند به فعالیت‌های خود ادامه بدهد.
مولفانِ نوگام همواره از بخشی از حقوق خود می‌گذرند تا کتاب‌های بدون سانسور به صورت رایگان در اختیار خوانندگان داخل کشور قرار بگیرد.
اگر خارج از ایران زندگی‌ می‌کنید، می‌توانید با عضویت در نوگام، به گروه حامیان نوگام بپیوندید و از نشر آزاد و نویسندگان و مترجمان ایرانی حمایت کنید. با کمک شما نوگام می‌تواند کتاب‌های بیشتری تولید کند و برنامه‌های مفید گسترده‌تری را برای آینده شروع کند.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
مایلم با انتخاب یکی از عضویت‌های زیر به جمع حامیان نوگام بپیوندم و از نویسندگان ایرانی و نشر آزاد حمایت کنم.   *
نام و نام خانوادگی *
شماره تلفن *
آدرس *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy