Sociosexualita a náboženství
Dobrý den,

chtěly bychom Vás poprosit o pomoc při našem výzkumu. Jedná se o výzkum, který se snaží rozšířit/doplnit dosavadní výsledky dvou samostatných studií Celibát v náboženstvích světa a Hand Shape and Human Sociosexuality. Dalším cílem je nová studie zabývající se lidskou sociosexualitou a náboženstvím. Výzkum probíhá na Ústavu antropologie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Výzkumy jsou uskutečňovány také v rámci tvorby dizertačních prací. Výsledky studií budou prezentovány na konferencích a publikovány v odborných periodicích.

Poučení a informovaný souhlas:
Na otázky odpovídejte prosím sami podle sebe a odpovědi nevyhledávejte na internetu. Dotazník je anonymní, získaná data budou využita k vědeckým účelům. Pokud souhlasíte, začněte prosím s vyplňováním. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná. Ostatní pole jsou nepovinná, ale jejich vyplněním přispěje ke komplexnějším výsledkům.

Děkujeme Vám za Váš čas a Vaši pomoc při našich výzkumech, velice si toho ceníme.

Mgr. Bc. Věra Bártová, Mgr. Pavlína Ingrová, Mgr. Eva Skalická
Do studie Celibát v náboženstvích světa bylo prostřednictvím dotazníků zapojeno 624 respondentů. Část výsledků z této studie byla prezentována na konferenci Antropologické dny v Brně a byla publikována v časopise Česká antropologie (Celibát a sexuální zdrženlivost ve vztahu k náboženství a jejich vnímání českou populací – pilotní studie).

Studie Hand Shape and Human Sociosexuality se v Laboratoři morfologie a forenzní antropologie (LaMorFA) zúčastnilo 304 dobrovolníků. Výsledky této studie byly 26. 8. 2016 prezentovány na konferenci Congress of the European Anthropological Association v Záhřebu. Následně budou tyto výsledky publikovány v odborném periodiku.

Více o činnosti našeho ústavu:
http://www.sci.muni.cz/lamorfa/laborator
http://www.sci.muni.cz/anthrop/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Masarykova univerzita. Report Abuse