Deklaracja gotowości do zorganizowania Narady Obywatelskiej o Edukacji
Prosimy o zapoznanie się z materiałami opisującymi metodę i warunki organizacji Narady. Wyrażona niżej chęć organizacji Narady oznacza akceptację opisanych w tych materiałach warunków brzegowych.
Email address *
Imię i nazwisko organizatora / organizatorki *
Your answer
Telefon (opcjonalnie)
Your answer
Organizacja / Instyucja
Your answer
Miejscowość + kod pocztowy
Your answer
Czy znany jest już dokładny czas, planowanej Narady
Uwaga: w przyszłości możesz w tym formularzu uszczegółowić te informacje
Proponowana data Narady
MM
/
DD
/
YYYY
Proponowana godzina rozpoczęcia Narady
Time
:
Proponowane miejsce Narady (szkoła lub inna instytucja). Prosimy podać nazwę / numer szkoły etc.
Your answer
Czy znane jest już dokładne miejsce, planowanej Narady (Uwaga: w przyszłości możesz w tym formularzu uszczegółowić te informacje)
Dokładny adres miejsca, w którym planowana jest Narada
Your answer
Czy informacja o zamiarach organizacji Narady ma być publicznie dostępna na stronie naradyobywatelskie.pl
Jeśli TAK - to czy i jakie dodatkowe informacje (poza miejscem i godziną) mają być udostępniane zainteresowanym Naradą. Prosimy o DOKŁADNĄ treść: ewentualne: imię i nazwisko osoby organizującej Naradę, mail, strona w mediach społecznościowych, wydarzenie na FB... inne )
Your answer
Czy przystępując do organizacji debaty ma Pan/i gotowość do wysłania do nas, jako organizatorów tego przedsięwzięcia na poziomie krajowym, podsumowania jej rezultatów?
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby organizacji Narady Obywatelskiej o Edukacji. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” z siedzibą w Warszawie przy Placu Zamkowym 10, administrator nie przewiduje udostępnienia moich danych innym podmiotom, a planowany termin usunięcia moich danych to termin zakończenia konsultacji, na potrzeby których zostały zebrane. Podstawą prawną przetwarzania moich danych jest moja zgoda, zgodę tę mogę wycofać w dowolnym momencie, ale jej wycofanie nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym wycofaniem. Przysługuje mi prawo dostępu do dotyczących mnie danych oraz do ich poprawiania, prawo do żądania usunięcia moich danych, a także prawo do ich przenoszenia. *
Ewentualne informacje lub pytania z Pana/i strony do nas jako organizatorów całego przedsięwzięcia na poziomie krajowym
Your answer
Uwaga: osoba, która wypełniła niniejszy formularz - może do niego wrócić i nanosić w nim zmiany - tak, aby zawarte w nim dane były najbardziej aktualne.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych STOCZNIA. Report Abuse - Terms of Service