Jim Furrow Ph.D., praktilised seminarid 1 - 2 oktoober ja väljaõpe 3 -4 oktoober, 2018, Tallinn
September 2018 on võimalik osaleda kahel Jim Furrow seminaril.
TUNNETEKESKNE PERETERAAPIA: EFFT - tervemad suhted ja paindlikkus teismelistega peredes
1 – 2 oktoober, 2018, Tallinn

Tunnetekeskne pereteraapia (Emotionally Focused Family Therapy, EFFT) on kiindumussuhtel põhinev lähenemine, kus ühendatakse süsteemsed ja kogemuslikud sekkumisviisid katkenud sidemete taastamiseks ja purunenud perekondade tervendamiseks. EFT terapeudid keskenduvad pere emotsionaalsetele kogemustele ning probleemsetele mustritele, mis tõkestavad pereliikmete juurdepääsu ressurssidele, mida nad saaksid normaalolukorras üksteisega jagada (Johnson, 2004). EFFT esmane eesmärk on vähendada probleemkäitumist, luues uusi emotsionaalse kättesaadavuse ja reageerimisvalmiduse mustreid, mis pakuksid turvalist baasi laste arenguks ja perede heaoluks. EFFT pakub praktilisi lähenemisi perede kaasamiseks emotsionaalsel tasandil. Pereliikmete kaasamine, nende probleemide läbitöötamine ja nende liitmine läbi emotsionaalsete kogemuste aitab terveneda ning suurendab perekonna paindlikkust reageerimisel argipäevarutiinile ja ootamatutele eluraskustele.
Pikem info ja tutvustus vt. www.pereterapeudid.ee

TUNNETEKESKNE PERETERAAPIA: EFFT - tunnete kaasamine ja teismelistega peredes suhete muutmine.
Advanced training for therapist.
3 – 4 oktoober, 2018, Tallinn

EFFT kahepäevane spetsialistide treening toimub väiksemas grupis. Jim võtab kuni 30 inimest väljaõppesse, sest palju on harjutamist ja päevad on intensiivsed. Täpsem info sertifikaadi ja tingimuste kohta veel tuleb. Oluline on, et oleks osaletud kahel nn. sissejuhataval päeval, kas siis 2017 aasta grupis või nüüd 2018a.

Kahepäevane töötuba paneb fookuse terapeudi võimekuse ja oskuste suurendamisele kasuta EFFT – tunnetekeskse pereteraapia tehnikaid, et tasakaalustada teismelistega perekonnas esinevat stressiga toimetulekut ning aidata ümberkujundada suhteid.  Töötoas õpime tunnetekeskse pereteraapia tehnikaid ja hindamist, mis juhivad perekonnad läbi nende blokeeritud suhetest, soodustades ühist parandavat emotsionaalset kogemust. Väljaõpe sisaldab spetsiifilist treeningut, et töötadaa negatiivsete suhtemustritega, aidates taastada emotsionaalne tasakaal järgides kiindumusega seotud põhimõtteid. Video näited, demo peredega töö ja praktilised harjutused loovad võimaluse osalejatele näha EFFT’d praktikas, omandades uued oskused ja mõistmine perekonna stressi muutmiseks.

Töötoa hind 1 - 2 oktoober, "TUNNETEKESKNE PERETERAAPIA": osalustasu 190 EUR, EPTÜ liikmetele 160 eur.
Töötoa hind advanced training 3 - 4 oktoober: osalustasu 220 EUR, EPTÜ liikmetele 200 eur.
Kui soovid osaleda kõik 4 päeva, siis osalustasu 4 päeva hind kokku 410 EUR, EPTÜ liikmetele 360 EUR. Varajase registreeruja soodustus (kuni 1 september), osalustasu 4 päeva hind kokku 360 EUR, EPTÜ liikmetele 330 EUR

Info ja registreerumine/arvete info pereterapeudid@gmail.com, tel. 53 910923 (Küllike Lillestik)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Osaleja ees- ja perekonnanimi: *
Kontaktandmed: e-mail *
Kontaktandmed: telefon *
Ametinimetus: *
Soovin osaleda, tasudes osalustasu: *
Palun kirjuta, kellele esitada arve. Ettevõtte või tööandja puhul täpsed andmed. Kui soovid eraisiku nimele arvet, kirjuta siia eraisikule. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy