Освітній тренінг «У пошуках права»
До Міжнародного дня прав людини освітня команда Національного музею Голодомору-геноциду створила тренінг «У пошуках права».

Протягом 45 хвилин підлітки разом із лекторкою музею обговорюють тему прав людини та досліджують перший кодекс невід’ємних людських прав і свобод — Загальну декларацію прав людини.

Музей Голодомору навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство від повторення вчинення злочину геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор.

Команда музею під час заняття допомагає дітям сформувати розуміння сучасних прав людини, закріплені в міжнародному та національному праві. Як наслідок, діти усвідомлюють небезпеку байдужості до дискримінації та порушення свобод.

На тренінгу група також досліджує порушення прав людини під час Голодомору — геноциду українського народу. Знання про один із найбільших злочинів у людській історії застерігає від його повторення та закликає до збереження нашої правової держави — України.

Вчителі чи батьки можуть забронювати тренінг для свого класу чи дітей.
Ваше ім'я та прізвище
Номер телефону
Ел. скринька
Для кого б ви хотіли забронювати заняття
Який формат для вас комфортніший?
Clear selection
Найближчим часом менеджерка музею скомунікує з вами, аби домовитися про час та дату, а також уточнити усі необхідні деталі.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy