Dobrovoľníčky a dobrovoľníci - 16.3. - Postavme sa za slušné Slovensko!
Páni Fico, Danko a špeciálne pán Bugár svojím konaním ponížili a oklamali celú občiansku verejnosť. Nová vláda, tak,ako si ju predstavujú oni, nie je reálnym naplnením požiadaviek desaťtisícok ľudí ktorí vyšli do ulíc a postavili sa za slušné Slovensko. Snaha vládnej koalície udržať sa pri moci za každú cenu je jasným dôkazom toho, že chcú zamiesť pod koberec všetky korupčné kauzy. Aj tie, o ktorých písal zavraždený novinár Ján Kuciak.

Potrebujeme novú šancu pre slušné a spravodlivé Slovensko, a preto požadujeme predčasné voľby. Toto je momentálne jediná možnosť, ako sa pokúsiť o obnovu dôvery ľudí v štát. Jediná možnosť ako vrátiť politike slušnosť. Z tohto dôvodu pokračujeme v občianskych zhromaždeniach a vyzývame všetkých občanov, aby sa k nám pridali a vytrvali.

Na to, aby sme zhromaždenie vedeli úspešne zorganizovať, budeme potrebovať aj tvoju pomoc. Podpor aj ty slušné Slovensko! Registruj sa ako dobrovoľník a rozpošli tento formulár medzi svojich kamarátov. Vopred všetkým ďakujeme!

Dobrovoľníci sa stretnú o 15:30 pred Starou tržnicou (Námestie SNP 25). Práca dobrovoľníka je najmä rozdávanie materiálov na podujatí a pomoc pri zabezpečovaní davu, nebojte sa, úlohy nebudú náročné a budú Vám na mieste dostatočne vysvetlené.

V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte nás na emailovej adrese RMHudec@gmail.com


FB event zhromaždenia
https://www.facebook.com/events/1228277123941319/

Meno a Priezvisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefónne Číslo
Your answer
Vek (počet rokov) *
Your answer
Link na Facebook účet
Your answer
Ak som členom Hnutia/Združenia/Spoločenstva, tak akého?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service