Seminārs “Patiesā labuma guvējs – teorija un prakse”
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Vidzemes reģiona nodaļa organizē tiešsaistes semināru “Patiesā labuma guvējs – teorija un prakse”, kas notiks 27.aprīlī.
Jēdziens “patiesā labuma guvējs” vairs nav nekas jauns un neparasts. Vismaz – tā vajadzētu būt. Tomēr ne tikai teorijā, bet jo īpaši praksē šis ir viens no t.s. “kāpostgalvas fenomena” skartajiem. Proti, jo vairāk “kāpostlapu” noplēš, jo vairāk jaunas, cita acīm paveras.

Patiesā labuma guvēju “atšķetināšanas” praktiskie (tai skaitā – juridiskie) aspekti ir nozīmīgi ne tikai komersabiedrību valdes locekļiem un dalībniekiem, bet arī kooperatīvajām sabiedrībām, biedrībām, arodbiedrībām un pat politiskajām partijām.

Vispārīgu ieskatu par to, kas ir jāņem vērā tiem komersantiem, kurus skar un kurus līdz ar to, iespējams, interesē šie jautājumi (un atbildes uz tiem), sniegs vebinārs “Patiesā labuma guvējs – teorija un prakse”.

Gan pirms semināra, gan semināra laikā, gan arī pēc semināra jautājumus zvērinātam advokātam Aldim Allikam var uzdot šeit: http://ej.uz/uznemejs_vaica_advokatam

Semināra norises laiks: 2021.gada 27.aprīlī plkst. 15:00 – 16:30.

Seminārus vadīs zvērināts advokāts Aldis Alliks.
Aldim Allikam ir vairāk nekā 25 gadus ilga pieredze civilā un kriminālā (tai skaitā – finanšu un ekonomisko noziegumu lietās) tiesvedībā. Viņš ir Latvijas Krimināllietu advokātu biedrības valdes loceklis, Uzņēmumu reģistra un KNAB sabiedriski konsultatīvo padomju loceklis un LTRK biedrs.
Gan pirms semināra, gan semināra laikā, gan arī pēc semināra jautājumus zvērinātam advokātam Aldim Allikam var uzdot šeit: http://ej.uz/uznemejs_vaica_advokatam

Pirms semināra uz e-pastu saņemsiet informāciju par pieslēgšanos Ms Teams.
Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs!

Papildu informācija: natalija.juskova@chamber.lv | T. 26842098 (Natālija)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pilsēta, novads *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy