Kontemplācijas dienas “Iesācēja prāts”.
Aicinām uz kontemplācijas dienām “Iesācēja prāts” Ineses un Ivo Strantu vadībā no 8. līdz 10. aprīlim Centrā cilvēka izaugsmei "Torņakalns" Rīgā, Torņakalns ielā 5.

Šajās dienās dalībnieki tiek aicināti visu laiku un uzmanību veltīt meditācijai un iekšējā klusuma jeb “iesācēja prāta” vairošanai. Zen skolotājs, viens no 20. gadsimta ietekmīgākajiem garīgajiem skolotājiem Šinrjū Sudzuki ir teicis, ka “Iesācēja prātā ir daudz iespēju, turpretī eksperta prātā – maz.”

Kontemplācijas dienu galvenā tēma būs “Iesācēja prāts”, ko caurvīs īsi impulsi no Šinrjū Sudzūki tieši pirms 50 gadiem pirmoreiz izdotās grāmatas “Zen prāts, iesācēja prāts.” Kontemplācijas dienās plānoti meditācijas posmi ar pārtraukumiem, kā arī garīgie vingrinājumi.

Programma paredzēta cilvēkiem ar meditācijas pieredzi, kas vēlas impulsu savai garīgai izaugsmei. Kontemplācijas dienas plānotas nelielai dalībnieku grupai.

Norises laiks un vieta :
8.aprīlī pl.18:00-21:00
9. aprīlī pl. 8:00-17:00
10.aprīlī pl. 8:00-14:00
Rīgā, Torņakalna ielā 5.

Dalības maksa vienam dalībniekam: EUR 150.00.
Rīgas Lutera draudzes locekļiem 10% atlaide EUR 135.00.

Cenā iekļautas kafijas pauzes, veselīgas uzkodas un vienas veģetāras pusdienas.

Kontemplācijas dienas vadīs:
Inese Strante - Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) programmas dalībniece, Klusuma Skolas dibinātāja (klusumaskola.lv).
Ivo Strante - Mindful Schools (ASV) sertificēts apzinātības skolotājs bērniem un jauniešiem, Lassala kontemplācijas skolas “VIA Integralis” (Šveice/Latvija) sertificēts kontemplācijas skolotājs. Klusuma skolas dibinātājs (klusumaskola.lv).


PIRMS ANKETAS NOSŪTĪŠANAS, LŪDZAM IZLASĪT DALĪBAS NOTEIKUMUS.

1. PĒC REĢISTRĀCIJAS ANKETAS AIZPILDĪŠANAS SAVĀ E-PASTĀ SAŅEMSIET NORĒĶINU REKVIZĪTUS, LAI APMAKSĀTU SAVU DALĪBU PASĀKUMĀ. AICINĀM VEIKT SAMAKSU PAR DALĪBU PASĀKUMĀ DIVU DIENU LAIKĀ PĒC NORĒĶINU REKVIZĪTU SAŅEMŠANAS.
GADĪJUMĀ, JA PIECU MINŪŠU LAIKĀ NO REĢISTRĀCIJAS ANKETAS IESNIEGŠANAS BRĪŽA UZ JŪSU NORĀDĪTO E-PASTA ADRESI NESAŅEMAT NORĒĶINU REKVIZĪTUS, LŪDZAM PĀRBAUDĪT E-PASTA REKLĀMAS VAI MĒSTUĻU SADAĻAS.
2. GADĪJUMĀ, JA DALĪBA PASĀKUMĀ NAV APMAKSĀTA VAI APMAKSĀTA DAĻĒJI, PASĀKUMA ORGANIZATORS NEGARANTĒ DALĪBNIEKAM IESPĒJU PIEDALĪTIES PASĀKUMĀ.
3. GADĪJUMĀ, JA DALĪBNIEKS ATSAKA SAVU DALĪBU PASĀKUMĀ ASTOŅAS UN VAIRĀK DIENAS PIRMS PASĀKUMA NORISES DATUMA, DALĪBAS MAKSA TIEK ATMAKSĀTA PILNĪBĀ. GADĪJUMĀ, JA DALĪBNIEKS ATSAKA DALĪBU PASĀKUMĀ SEPTIŅAS LĪDZ DIVAS DIENAS PIRMS PASĀKUMA NORISES, DALĪBAS MAKSA TIEK ATMAKSĀTA 50% APMĒRĀ. GADĪJUMĀ, JA DALĪBA PASĀKUMĀ TIEK ATTEIKTA PASĀKUMA NORISES DIENĀ, DALĪBAS MAKSA ATMAKSĀTA NETIEK.
4. PASĀKUMA DALĪBNIEKAM IR TIESĪBAS REZERVĒTO UN APMAKSĀTO VIETU PASĀKUMĀ NODOT CITAI PERSONAI (DALĪBNIEKAM), PAR TO INFORMĒJOT PASĀKUMA ORGANIZATORU.
5. JA ORGANIZATORS PASĀKUMU ATCEĻ, SAMAKSĀTĀ NAUDA TIEK PĀRCELTA UZ NĀKAMO PIEDĀVĀTO TĀDU PAŠU PASĀKUMU VAI ATGRIEZTA DALĪBNIEKAM.
6. PASĀKUMA DALĪBNIEKI UZŅEMAS PILNĪGU ATBILDĪBU KATRS PAR SAVU VESELĪBAS STĀVOKLI PASĀKUMA LAIKĀ. LŪDZAM ATCELT DALĪBU NODARBĪBĀ, JA PĒDĒJO 14 DIENU LAIKĀ JUMS IR BIJUSI VAI PASĀKUMA DIENĀ IR PAAUGSTINĀTA TEMPERATŪRA, AKŪTAS ELPCEĻU SLIMĪBAS SIMPTOMI, GREMOŠANAS TRAUCĒJUMI VAI JĀATRODAS KARANTĪNĀ/ PAŠIZOLĀCIJĀ.
7. KLĀTIENES NODARBĪBAS IR AIZLIEGTS IERAKSTĪT AUDIO, FILMĒT, FOTOGRAFĒT BEZ IEPRIEKŠĒJAS RAKSTISKAS SASKAŅOŠANAS AR PASĀKUMA ORGANIZATORU. PRETĒJĀ GADĪJUMĀ STĀJAS SPĒKĀ PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS UN AUTORTIESĪBU LIKUMDOŠANA.
8. KLĀTIENES NODARBĪBĀS IEGŪTOS MATERIĀLUS (AUDIO, VIDEO, FOTO, DRUKAS) IR AIZLIEGTS NODOT TREŠAJĀM PERSONĀM VAI PĀRPUBLICĒT INTERNETĀ/SOCIĀLAJOS TĪKLOS BEZ IEPRIEKŠĒJAS SASKAŅOŠANAS AR PASĀKUMA ORGANIZATORU! PRETĒJĀ GADĪJUMĀ STĀJAS SPĒKĀ PERSONAS DATU AIZSARDZĪBAS UN AUTORTIESĪBU LIKUMDOŠANA.
9. NOSŪTOT REĢISTRĀCIJAS ANKETU DALĪBAI PASĀKUMĀ, DALĪBNIEKS APLIECINA, KA PIEKRITIS DALĪBAS NOTEIKUMIEM.

PASĀKUMA ORGANIZATORS SIA "TORŅAKALNS"
VĀRDS , UZVĀRDS *
E-PASTS *
E-PASTS ATKĀRTOTI *
TĀLRUŅA NR. *
ESMU RĪGAS LUTERA DRAUDZES LOCEKLIS *
MEDITĀCIJU LAIKĀ VĒLĒŠOS SĒDĒT UZ: *
JAUTĀJUMI, LŪGUMI
VAI VĒLATIES SAŅEMT INFORMĀCIJU E-PASTĀ ARĪ PAR CITIEM SIA "TORŅAKALNS" ORGANIZĒTAJIEM PASĀKUMIEM? *
DATU APSTRĀDE: REĢISTRĒJOTIES DALĪBAI PASĀKUMAM, PIEKRĪTU, KA MANIS SNIEGTIE PERSONAS DATI TIKS IZMANTOTI PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAI (E-PASTU UN/ VAI TELEFONISKAI SAZIŅAI, ELEKTRONISKU MATERIĀLU IZSŪTĪŠANAI, SERTIFIKĀTU NOFORMĒŠANAI) UN INFORMĒŠANAI PAR CITIEM SIA "TORŅAKALNS" PASĀKUMIEM, JA NORĀDAT , KA VĒLATIES ŠĀDU INFORMĀCIJU SAŅEMT. SIA "TORŅAKALNS" APLIECINA, KA PERSONAS DATI NETIKS IZMANTOTI NEKĀDAM CITAM MĒRĶIM, KĀ ARĪ NETIKS NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy