Registracija į darbuotojų, dirbančių su jaunimu, 5 modulių mokymus
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas metodiškai palaikyti darbuotojus, dirbančius su jaunimu, organizuoja nepertraukiamus 5 modulių mokymus apie darbą su jaunimu, Kauno mieste.
Mokymų tikslas - suteikti darbuotojams, dirbantiems su jaunimu, jaunimo neformaliojo ugdymo, psichologijos, socialinio darbo žinių, būtinų darbui su jaunimu, supažindinti su pagrindiniais darbo su jaunimu principais ir psichologiniais dėsningumais, apibūdinti ugdomosios veiklos bei mokymo(si) galimybes skirtingose ugdymo(si) situacijose.
Mokymų programą sudaro 5 moduliai: darbo su jaunimu, psichologijos, socialinio darbo, jaunimo neformaliojo ugdymo ir jaunimo politikos.
Mokymų programos apimtis – 180 akademinių valandų: 120 kontaktinių akademinių valandų, 60 savarankiško darbo akademinių valandų (praktikos). Mokymai vyks š. m. spalio – gruodžio mėnesiais:
- 1 modulis – spalio 2-5 dienomis;
- 2 modulis – spalio 24-26 dienomis;
- 3 modulis – lapkričio 21-23 dienomis;
- 4 ir 5 moduliai – gruodžio 10-14 dienomis.

Prioritetas teikiamas dalyviams, kurie dirba atviruose jaunimo centruose ir erdvėse arba su jaunimu dirbančiose organizacijose ne ilgiau kaip 6 mėn. ir neturi socialinio darbo, socialinės pedagogikos ar psichologijos išsilavinimo.
Sėkmingai baigę šiuos Mokymus dalyviai gebės atliepti jaunų žmonių poreikius ir siekius, kurti mokymosi galimybes jauniems žmonėms, aktyviai taikyti į(si)vertinimą, siekiant darbo su jaunimu kokybės tobulinimo ir pan.
Registracija - iki š. m. rugsėjo 21 d. (imtinai). Registracijos anketą rasite čia. Registruodamiesi į mokymus dalyviai sutinka pasirašyti dalyvių sąraše, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją, pareigas, kontaktus.

SVARBU!
• Mokymuose dalyvauti atrinksime apie 30 dalyvių.
• Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad užtikrina savo dalyvavimą visų mokymų metu. Privaloma el. paštu egle.dosiene@jrd.lt atsiųsti organizacijos, įstaigos, kurioje dirbama, raštišką sutikimą, kad sutinka išleisti darbuotoją į visų modulių mokymus ir suteikti galimybes jam atlikti praktines užduotis.
• Su atrinktais mokymų dalyviais bus sudaromos sutartys dėl sutikimo ir įsipareigojimo dalyvauti visų modulių mokymuose. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai.
• Visų modulių mokymai vyks darbo dienomis, nepertraukiamai. Mokymų programa -derinama.
• Dalyvavimas mokymuose yra dalinai apmokamas. Maitinimo ir lektoriaus išlaidas visų mokymų metu apmoka Departamentas. Kelionės išlaidas iki ir iš mokymų vietos, turi susimokėti patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Apgyvendinimo išlaidas 1, 4 ir 5 mokymų modulių metu apmoka Departamentas, 2 ir 3 modulių – patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. Departamentas gali tarpininkauti ieškant apgyvendinimo. Apie tikslią mokymų vietą informuosime atrinktus dalyvius.
• Mokymų dalyviams, išklausiusiems visas mokymų programoje numatytas temas, sėkmingai atlikusiems praktines užduotis, savarankiškus darbus ir gavus teigiamą įvertinimą, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.Kontaktinis asmuo – projektų vadovė Eglė Došienė, el. p. egle.dosiene@jrd.lt, tel. (8 5) 2 461 676 arba (8-682) 43313.

JRD informacija
Vardas, pavardė *
Your answer
Atstovaujama įstaiga, organizacija bei pareigos *
Your answer
Atstovaujama savivaldybė *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Tel. numeris *
Your answer
Specialūs poreikiai *
Your answer
Išsilavinimas *
Your answer
Darbo su jaunimu patirtis (trumpai aprašykite) *
Your answer
Kiek laiko dirbate atvirajame jaunimo centre ar erdvėje, ar su jaunimu dirbančioje organizacijoje? (mėnesių tikslumu)
Your answer
Kokių žinių ir įgūdžių Jums labiausiai trūksta dirbant su jaunimu? *
Your answer
Ką konkretaus šiuose mokymuose norėtumėte sužinoti / išmokti / išspręsti? *
Your answer
Sutinku, kad po dalyvavimo mokymuose (jeigu būsiu atrinkta (-as) ), man būtų atsiųsta mokymų vertinimo anketa
Sutinku, kad renginio metu filmuojamoje ir / ar fotografuojamoje medžiagoje gali atsirasti mano atvaizdas, kuris gali būti panaudojamas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdomų veiklų viešinimo tikslais.
Asmeniui, dalyvavusiam visoje renginio programoje, bus išduodamas pažymėjimas. Nurodykite adresą (gatvė, namo numeris, buto numeris, pašto kodas, miestas), kuriuo šis pažymėjimas turėtų būti išsiųstas arba informuokite, kad toks pažymėjimas Jums reikalingas nebus. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JRD. Report Abuse - Terms of Service