“Biz”… Mucize değil gerçek!
Hepimizin hayatında bize cesaret, güç veren, yaptıklarıyla örnek olan cesur, kucaklayan bir kadın var. Üstelik mucize gibi gözüken pek çok işi “sessiz sedasız” gerçek kılan bu kadınların kendileri de mucize değil, gerçekler.

Şimdi üretmekten, var etmekten, çevrelerine etki etmekten ne olursa olsun vazgeçmeyen kadınların sesini birlikte duyurma zamanı. Şimdi kadınların yaratma, paylaşma ve dönüştürme gücüne adanmış bir kadın hareketi olan “Biz”e katılma zamanı.

Haydi gelin;. Türkiye’nin dört bir yanından içimizdeki kahraman kadınların hikayelerini paylaşalım ve paylaştığımız bu hikayelerle nice kadına cesaret, güç verelim. Sizin kahramanınız kim?
Adınız soyadınız
Your answer
E-Posta adresiniz
Your answer
Aday gösterdiğiniz kadın kahramanınızın adı soyadı? *
Your answer
Kahramanınızı kısaca tanıtır mısınız? *
Your answer
Neden size göre bir kahraman?
Your answer
İdeali / üretimi / hayalleri yolunda nelerden vazgeçmedi?
Your answer
*
(Biz) Projesi / etkinliğiyle ilgili olarak elektronik ortamda doldurduğum bu web form aracılığıyla adım, soyadım, e-posta adresim dahil olmak üzere sağlayacağım tüm kişisel verilerin toplanmasına, bu ve benzer etkinlikler ve eğitimlerle bağlantılı olarak yapılacak iletişim, bilgilendirme, memnuniyet anketleri ve diğer iletişim çalışmalarında kullanılması amacıyla bir veri tabanına kaydedilmesine ve/veya fiziksel olarak dosyalanmasına, sınıflandırılmasına, depolanmasına, analiz edilmesine, proje kapsamında hizmet alınan veya işbirliği yapılan üçüncü kişi iş ortaklarıyla kişisel verilerimin transferi veya ilgili veri tabanına erişim verilmesi yöntemiyle yurt içinde ya da yurt dışında paylaşılmasına ve kişisel verilerim üzerinde yukarıda belirtilen amaçlarla gerçekleştirilebilecek tüm işlemlere özgür irademle açık onay veriyorum.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zenger. Report Abuse - Terms of Service