Žiadosť o pridelenie kompostéra
Mesto Krásno nad Kysucou začína tento rok separovať biologicky rozložiteľný odpad, ktorý je nebezpečný tým, že na skládkach komunálneho odpadu vytvára skleníkové plyny, ktoré narušujú ozónovú vrstvu našej planéty a nesmierne zaťažuje rozpočet mesta a občanov poplatkami, ktoré musia zaplatiť. Mesto zakúpilo viac ako tisíc kusov kompostérov najvyššej kvality v objemoch 800l a 1000l, ktoré budu systematicky prideľované majiteľom rodinných domov na základe vyplnenej žiadosti. Súčasťou bude aj návod na obsluhu a príručka pre správne kompostovanie.

Ak máte záujem o pridelenie bezplatného kompostéru, vyplňte prosím tento krátky formulár. Ku kompostéru si môžete za zvýhodnenú cenu 6,-€ zakúpiť aj ručný prekopávač na kompostovú zmes, pomocou ktorého sa značne skvalitní priebeh kompostovania kuchynského, alebo záhradného odpadu.

Kompostéry budú prideľované v mesiacoch apríl - máj.

Meno a priezvisko *
Your answer
Mestská časť *
Číslo domu *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Počet osôb žijúcich v domácnosti *
Your answer
Mám záujem o ručný prekopávač na kompostovú zmes *
V zmysle zákona č. 18/2018/ Z.z. o ochrane osobných údajov dávam ako žiadateľ o kompostér odoslaním tohto formuláru súhlas Mestu Krásno nad Kysucou na spracovanie osobných údajov uvedených v tejto žiadosti na účely zaevidovania a vybavenia žiadosti, a to na dobu neurčitú. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať zrušením tejto žiadosti.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service