Eesti taime- ja loomakasvatuse põuakahjude uuring
Seoses tänavu esinenud põuaga ootab Euroopa Komisjon Eestilt 31. augustiks põhjalikku infot põuakahjude kohta, et otsustada, kas täiendavate meetmete rakendamine olukorra leevendamiseks on vajalik.

Palume Teie võimalikult täpset hinnangut tänavusele saagikoristusele ja söödatootmisele. Küsimustikule palume vastata kuni 24. augustini, et saaksime kogutud info edastada Maaeluministeeriumile.

Palun jälgige tähelepanelikult küsimuse taga olevat ühikut - nt saagikus kirjutage kg/ha ehk siis näiteks 2500 või 4323 jne! Palun kirjutage vastuseks ainult arv ilma ühikuta! Palun ümardage arvud täissummani ja ärge kasutage komasid!

Objektiivse pildi saamiseks saakidest palume vastata ka nendel ettevõtetel, kellel põuakahjudega suuri probleeme tänavu ei esinenud. Nende kultuuride puhul, mille koristust pole veel alustatud, palume koristatud pinnaks märkida "0" ja saagikuseks kirjutada prognoositava saagikuse.

*EPKK kasutab ankeedi andmeid vaid üldistuste tegemiseks, konkreetseid ettevõtteid puudutavaid isikustatud andmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele.

01 - Ettevõtte nimi *
Your answer
02 - E-posti aadress *
Your answer
03 - Ettevõtte tootmisviis *
04 - Ettevõtte asukoht *
05 - Ettevõtte maadel domineeriv mullatüüp *
06 - Mitu millimeetrit sademeid on keskmisena tulnud teie ettevõtte maadel perioodil 1. mai 2018 - 31. juuli 2018 kolme kuu jooksul kokku? (mm)
Your answer
07 - Ettevõtte poolt kasutatava põllumajandusmaa pind kokku, ha *
Your answer
08 - Ettevõtte tüüp *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms