Potravina a potravinář roku 2020
Regionální agrární komora Královéhradeckého kraje organizuje již 15. ročník soutěže.
„Potravina a potravinář Královéhradeckého kraje 2020"

Soutěž je realizována s finanční podporou Královéhradeckého kraje.

Přihláška do soutěže je zpoplatněna částkou 2 500,-Kč, poplatek uhraďte na účet 177866504/0300, jako variabilní symbol uveďte své IČ, částku uhraďte do 30. 4. 2020.

V ceně je zahrnuto prodejní místo, vybavené se stánkem s prodejním pultem a lavicí, na požádání pak přívodem elektřiny. Dále pak tato částka slouží k nákupu Vašich potravin na prezentační ochutnávky po Královéhradeckém kraji. A k zajištění možnosti ochutnání i "surovin" a to možností uvaření jednoduchých jídel, které vyzdvihnou chuť Vašeho produktu (mouka, olej, maso atd. ...)

Prezentace předchozích ročníků soutěže najdete na www.potravinarroku.cz nebo na našich facebookových stránkách @SoutezPotravinaAPotravinar.

Výherce soutěže bude vyhlášen na Královéhradeckých krajských Dožínkách 2020. Dále získá možnost na svých výrobcích používat logo „Potravina a potravinář Královéhradeckého kraje“. Součástí výhry jsou i profesionální fotografie vítězného produktu volně k nakládání.
Celkově pak nejen na vítěze ale na všechny účastníky čeká marketingová podpora po celý průběh soutěže, která bude mít individuální podobu a velmi osobní přístup.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy