دعوت به مجموعه وبینارهای ملیت و هویت ملی

دوستان و اعضای گرامی انجمن سلام،

انجمن آزادی اندیشه مایل است همزمان و در پیوند با موضوع شماره آینده نشریه آزادی اندیشه «ملیت و هویت ملی» که پیشتر از این فراخوان آن را (لینک زیر) دریافت کرده‌اید، مجموعه وبیناری حول همین موضوع در طی نیم سال آینده و تا پایان سال جاری میلادی برگزار کند. این وبینارها طبق روال همیشگی آخرین یکشنبه هر ماه میلادی بطور زنده برگزار می‌شود. https://azadiandisheh.com/updates/2240

در این فراخوان در شرح ضروت بحث از جمله چنین میخوانیم:
اهمیت این بحث برای جامعه امروز ایران به ضرورت برخورد سنجشگرانه به بحث های مربوط به هویت ایرانی و رابطه آن با هویت‌های دیگر در درون ایران و نیز در منطقه پر تنشی باز می‌گردد که کشور ما در آن قرار دارد. بحث همچنین بر سر این است که چگونه جامعه در بازاندیشی هویتی خود باید پیرامون افق‌هایی که در برابر کشور ما قرار دارند چند و چون کند و کیستی ما را در رابطه با چالش‌های اصلی جامعه امروزمان و نیز منطقه‌ی خاور میانه ببیند.

چنانچه در این حوزه پژوهش کرده یا صاحب‌نظر هستید و یا دارای مقاله و کتاب هستید بدین وسیله از شما دعوت می‌شود با اعلام آمادگی خود برای ارائه بحث، یا معرفی پژوهش یا کتاب خود در این مجموعه وبینارها شرکت کنید و دیدگاه‌های خود را با طیف گسترده‌ای از علاقمندان، اندیشمندان و دانشگاهیان در میان بگذارید.

این وبینارها بطور زنده از طریق فیس بوک پخش می‌شود، بخش اول شامل سخنرانی تا سقف ۴۵ دقیقه و بخش دوم پرسش و پاسخ تا سقف ۴۵ دقیقه است. پس از آن نسخه ویراسته تصویری و صوتی سخنرانیها به شکل شایسته در سایتهای مختلف و شبکه های اجتماعی در دسترس عموم قرار می گیرد. نمونه ای از یک وبینار را در این لینک مشاهده کنید: https://azadiandisheh.com/featured/2214

قابل ذکر است علاوه بر امکان ارائه بحث و سخنرانی بصورت تک نفره، امکان مصاحبه و گفتگوی دونفره نیز فراهم است. برای انجام مصاحبه و گفتگوی دونفره اینکه شما در چه نقطه جغرافیایی باشید و گفتگو کننده در چه نقطه دیگری باشد مهم نیست و نرم افزار مورد استفاده برای پخش وبینار بلحاظ فنی انجام گفتگو دو نقطه مختلف را تسهیل می‌کند.

لطفا در اسرع وقت در فرم زیر عنوان و چکیده مبحث خود و همچنین زمانی که مایل به ارائه آن هستید را پر کنید. همچنین اگر سخنران پیشنهادی دارید به ما معرفی کنید. کلیه فرمها و پیشنهادهای دریافتی در برنامه ریزی و سامان‌دهی وبینارها بررسی می‌شوند.


مشتاقانه منتظر مشارکت فعال شما هستیم.
Email address *
نام سخنران
موضوع سخنرانی
یک پاراگراف خلاصه بحث
ترجیح میدهم در آخرین یکشنبه ماه ... برگزار شود
در صورتی که مایل به انجام مصاحبه و گفتگوی دو نفره هستید، در این قسمت نام و ایمیل تماس گفتگو کننده را قید کنید
ملاحظه و نکته تکمیلی؟ پیشنهاد سخنران؟
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy