Týždeň otvoreného vládnutia 2020: Registračný formulár - STREDA, 23. september 2020
Vážení priatelia, vážené priateľky a priaznivci otvoreného vládnutia, vzhľadom na nové protiepidemiologické opatrenia a s ohľadom na bezpečnosť a zdravie všetkých zúčastnených sme sa rozhodli konferenciu Týždeň otvoreného vládnutia 2020 zorganizovať v zhustenej online forme.

Znamená to, že na Vás čaká štvrtok, 24. september 2020, a créme de la créme pôvodného programu, ktorý sme pre Vás vybrali. V tento deň pre Vás budeme streamovať tie najsilnejšie diskusie, ktoré ste mali zažiť naživo v Starej tržnici. S využitím moderných technológií budete môcť byť aktívne účastní a účastné diskusií, skoro ako keby ste v tržnici aj boli.

O tom, čo na Vás vo štvrtok, 24. septembra presne čaká, sa v najbližších dňoch dozviete na našom webe: https://www.minv.sk/?_ogp_ogpweek2020, a na našej facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/739206486867514/

Nebojte sa, neprídete ani o ostatný nabitý program, na ktorý ste sa tešili. Už teraz usilovne pracujeme na tom, aby sme Vám ho v priebehu jesene a zimy sprostredkovali tak, aby ste si ho poriadne užili.

Ďakujeme, že ste s nami, a že nám ostávate verní.

organizačný tím Úradu splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy